Astora Olive Club House

Eladó üzlethelyiség
Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Tátra tér

1/2
11 999 999 Ft12 M Ft 1 090 909 Ft/m2
11 m²
építés éve:1989

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

Eladó üzlethelyiség Pesterzsébeten, a Tátra téri piacon!

Pesterzsébeten, a Tátra téri piacon, az új csarnok területén kínálunk megvételre egy 26-os számú üzlethelyiséget, amely kiváló lehetőség mind befektetők, mind pedig saját vállalkozás indítását tervezők számára.

Az üzlet alapterülete 10,5 m², amelyhez egy ugyanekkora galéria is tartozik. A közel 5 méteres belmagasságnak köszönhetően a teljes hasznos terület 2 × 10,5 m². Az üzlet kétoldalas bejárattal rendelkezik, hátulról közvetlenül az utcáról is megközelíthető, így az áruszállítás és a logisztika egyszerűen megoldható.

A helyiség klimatizált, elektromos hűtő-fűtő klímával felszerelt, ezért egész évben komfortos munkakörnyezetet biztosít. A Tátra téri piac különösen hétvégén rendkívül nagy forgalmú, és szinte bármilyen kereskedelmi tevékenység számára ideális. Legyen szó élelmiszerről, büféről, ruházatról, illatszerről, telefonos kiegészítőkről, háztartási termékekről vagy papír-írószerről a vásárlók nyitottak az új üzletekre.

Ha vállalkozó szellemű, itt remek lehetősége nyílik saját bolt megnyitására az állandó vásárlók Önhöz is szívesen betérnek majd.

Az üzlet biztonságáról folyamatos kamerás megfigyelés és 24 órás őrző-védő szolgálat gondoskodik.

Az ingatlan bármelyik napon megtekinthető, további információért vagy időpont-egyeztetésért keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1091 e Ft
983 e Ft -11%
1120 e Ft 3%
Ennek az ára
XX. kerület átlagár
Budapest átlagár
12 M Ft m Ft
37.3 m Ft 68%
156.9 m Ft 92%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XX. kerület, Kossuthfalva, Tátra tér

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
24 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

12 M Ft
12 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

49 M Ft
1 szoba
33 m²
XX. kerület, Gubacsipuszta, Orsolya utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

9 M Ft
0 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

99.9 M Ft
1 + 2 szoba
65 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

40.9 M Ft
60 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

89 M Ft
3 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

210 M Ft
6 szoba
216 m²
XX. kerület, Pacsirtatelep, Vörösmarty utca 7
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület

64.6 M Ft
3 szoba
68 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

12.5 M Ft
12 m²
II. kerület
Eladó családi ház

Budapest, II. kerület

329 M Ft
7 szoba
273 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

40.9 M Ft
60 m²
XX. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XX. kerület

229.4 M Ft
730 m²
240 m²
VI. kerület, Külső Terézváros
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

119.9 M Ft