Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Danubius utca, 5. emelet

+ 17 kép 1/20
179 900 000 Ft179.9 M Ft 1 893 684 Ft/m2
4 szoba
95 m²
5. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 5. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Opoldusz Soma
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó prémium lakás a Marina Parton

Budapest XIII. kerületének egyik legkeresettebb részén, a Marina Part közelében, a Danubius utcában kínálunk megvételre egy 2019-ben épült, modern társasház magas emeletén elhelyezkedő, nettó 88 m²-es+ 15nm terasz, kiváló adottságokkal rendelkező lakást.

Az ingatlan amerikai konyhás nappalival és 3 külön nyíló hálószobával rendelkezik, elrendezése rendkívül praktikus, könnyen berendezhető. A lakáshoz egy 15 m²-es, tágas erkély kapcsolódik, amely ideális pihenésre és kikapcsolódásra és a kilátást biztosít a Foka-öbölbe. A magas emeleti elhelyezkedésnek köszönhetően a lakás világos, benapozott, kellemes panorámával.

A korszerű épület és a fiatalos környezet komfortos otthont biztosít, ugyanakkor elhelyezkedése miatt befektetési célra is kiváló választás. A Marina Part rendezett, zöld környezete, a Duna közelsége, valamint a belváros gyors és kényelmes elérhetősége tovább növeli az ingatlan értékét.

Extrák:
•opcionálisan megvásárolható 2 db teremgarázs beálló, ára: 8.000.000 Ft / db
•külön tároló, ára: 4.000.000 Ft

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, további információért vagy megtekintés egyeztetéséhez várom hívását bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újlipótváros m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1894 e Ft
1729 e Ft -9%
1997 e Ft 5%
1757 e Ft -8%
Ennek az ára
Újlipótváros átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
179.9 M Ft m Ft
175.5 m Ft -2%
188.5 m Ft 5%
183.6 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Újlipótváros, Danubius utca, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.06 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
5 + 2 szoba
124 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
66 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.64 M Ft
2 szoba
47 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

82.95 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

105.755 M Ft
2 szoba
74 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás