Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 10. emelet

+ 4 kép 1/7
90 600 000 Ft90.6 M Ft 2 209 756 Ft/m2
2 szoba
41 m²
10. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÁLOMOTTHONOK ÚJBUDÁN ! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúra mellett a BME és az ELTE közelében 11. kerület központi részén, A Kopaszi-gát, továbbá számos bevásárlási lehetőség mellett újépítésű, korszerű álomotthonok elérhetőek kiemelkedő minőségű 1, - 2, - 3 szobás lakások 30-135 m2 közötti méretekben. Minden ingatlan teraszos kialakítású, többségük a hangulatos belső kertre néz. A Future Homes projekt egy tágas, parkosított belső kertet ölel körbe, mely pihentető kikapcsolódást nyújt a lakók számára kellemes, zöld környezetben. A földszinten üzlethelyiségek és kertkapcsolatos ingatlanok találhatók, minden lakószint megközelítését lift biztosítja a teremgarázsból. A környéken folyamatosan épülnek a luxuslakások, ami reális értékállóságot biztosít az itt vásárolt ingatlanoknak. Átadás 2026 II. félév. Rozsda áfás! Vásárolja meg még 2024-es áron!!! ENERGIATAKARÉKOS OTTHONOK, KIVÁLÓ BÉRBEADHATÓSÁG! Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal. Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között. Ügyfeleinknek minden szolgáltatásunk (valóban) díjmentes, akár ingatlanokkal kapcsolatban, akár hitelügyintézés, CSOK, Babaváró vagy bármilyen pénzügyi tanácsadásban örömmel állunk rendelkezésére. WE SPEAK ENGLISH, FEEL FREE TO CALL ME! --- A hét bármely napján hívhat reggel 9 és este 9 között bármikor. ---

90600000 Ft

Referencia szám: M304316

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2210 e Ft
1964 e Ft -13%
1690 e Ft -31%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
90.6 M Ft m Ft
96.8 m Ft 6%
88.7 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XXI. kerület, Gyártelep, Vasas utca
Eladó családi ház

Budapest, XXI. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
120 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

58 M Ft
86 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Szív utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

72 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

151 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

55.556 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65 M Ft
3 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

89.5 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

96.925 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy