Seven Pearl

Eladó üzlethelyiség
Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca

+ 15 kép 1/18
58 000 000 Ft58 M Ft 674 419 Ft/m2
86 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázkazán
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3627769704
Nagy Istvánné Benkő Angéla
Duna House - Fót

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó üzlethelyiség leírása

PRÉMIUM BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG VII. KERÜLET, BELVÁROS
Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a Dohány utca és Szövetség utca találkozásánál kínálunk megvételre egy 86 m²-es (50 m² + 36 m² galéria), utcai bejáratos, kiváló adottságokkal rendelkező ingatlant.
Az ingatlan jelenleg irodaként üzemel, így azonnali bevételtermelésre alkalmas, ugyanakkor kialakítása és lokációja miatt többféle hasznosítási lehetőséget is kínál.
A kiemelkedő, 5,5 méteres belmagasság lehetővé tette egy teljes értékű galériaszint kialakítását, amely jelentősen növeli az ingatlan használati és piaci értékét.

Főbb jellemzők:
-utcai, akadálymentes bejárat
-két szinten kihasználható tér
-alsó szinten ügyféltér + kiszolgáló helyiségek
-galérián külön lakrész jellegű kialakítás
-extra: szauna, amely növeli a prémium pozicionálást

Befektetési potenciál:
-irodai bérbeadás stabil hozammal
-rövid távú kiadás (Airbnb) kiváló lokáció
-rendelő / szépségipari egység azonnal indítható
-kombinált funkció (üzlet + lakrész)
-A környék folyamatosan magas keresletnek örvend, így az ingatlan hosszú távon is értékálló, valamint kiváló hozamot biztosíthat.
-Ritka lehetőség olyan ingatlanra, amely azonnal pénztermelő eszközzé alakítható.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

üzlethelyiségek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli üzlethelyiségek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Külső Erzsébetváros m² ár
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
674 e Ft
571 e Ft -18%
983 e Ft 31%
1113 e Ft 39%
Ennek az ára
Külső Erzsébetváros átlagár
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
58 M Ft m Ft
61.1 m Ft 5%
160 m Ft 64%
156.8 m Ft 63%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

366 M Ft
351 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dohány utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

35 M Ft
1 szoba
153 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

36 M Ft
102 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

225 M Ft
214 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Szövetség utca
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

59 M Ft
102 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

225 M Ft
214 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

116.8 M Ft
146 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Dembinszky utca