Eladó panellakás
Budapest, XIX. kerület, 10. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Gyalog 5 percre a metrótól!
Kispesten eladó egy 35 nm-es másfél szobás felújított lakás. Az ingatlan egy panelprogramon átesett kívül belül jó állapotú ház 10.emeletén található(nem zárószint). Ennek és a DK-i tájolásnak köszönhetően egész nap világos, illetve az erkélyről a környék panorámája tárul elénk.
A panelprogram során a házat szigetelték a nyílászárókat cserélték, redőnyök és szúnyogháló került beépítésre.
Közös költség: 11.000 ft
További információkért kérem keressen!
Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XIX. kerület, 10. emelet