Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Sashegy, Alíz utca, 8. emelet

94 900 000 Ft94.9 M Ft 2 206 977 Ft/m2
2 szoba
43 m²
8. emelet
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 8. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Monostori Júlia
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó a XI.kerület, Aliz utcában, egy AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 2001-ben épült társasházban egy 43 m2-es, amerikai konyhás nappalival, egy tágas hálószobával, plusz 8 m2 terasszal rendelkező, 8.emeleti, napfényes, csendes lakás, belső parkra néző ablakokkal.
Extrák: klíma, szúnyogháló minden ablakon, a konyhabútor a beépített gépekkel (hűtő, sütő, mikró, mosogatógép, tűzhely), a  mosógép, és a hálószobában található ágy és szekrény a vételár részét képezik.
Alacsony fenntartású lakás: a közös költség 15.000 Ft., minden fogyasztás egyedi mérőórás.
Igény esetén parkolóhely bérelhető az ingatlanhoz.
Kiváló közlekedés, infrastruktúra: az Újbuda Center 2 perc séta, iskolák, óvodák, tömegközlekedés, bevásárlási lehetőségek a közelben.
Első lakásnak, kiadásra is tökéletes választás!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sashegy m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2207 e Ft
1938 e Ft -14%
1964 e Ft -12%
1690 e Ft -31%
Ennek az ára
Sashegy átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
94.9 M Ft m Ft
158.6 m Ft 40%
96.8 m Ft 2%
88.7 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Sashegy, Alíz utca, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

239.9 M Ft
5 szoba
139 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba