Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 9 kép 1/12
510 000 000 Ft510 M Ft 4 112 903 Ft/m2
4 szoba
124 m²
1. emelet
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Szélessáv
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 441
Innováció Ingatlan
Innováció ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Csak az iroda kínálatában!
ÉLJEN A VÁROS FELETT! LEGNAGYOBB ÉRTÉKE AZ ADOTTSÁGA!
GELLÉRT – HEGY, VILLAÉPÜLET, TERASZOK, GYÖNYÖRŰ ÖRÖKPANORÁMA!

XI. kerület Kelenhegyi úton ELADÓ egy IMPOZÁNS, EGYEDI HANGULATÚ VILLAÉPÜLETBEN lévő EMELETI, 131 nm ÖRÖKPANORÁMÁS, DUPLA TERASZOS DUPLAKOMFORTOS LAKÁS két AUTÓBEÁLLÓVAL!

A csodálatos 2 795 nm telken lévő karbantartott VILLAÉPÜLET I. emeleti lakása, 9,18 nm ELŐTÉR, TÁGAS, NAGYPOLGÁRI HANGULATÚ 40,87 nm NAPPALI, 3 különnyíló HÁLÓSZOBA, - 16,11 nm, 15,67 nm, 12,59 nm - tágas, ablakos 15,10 nm KONYHA/ÉTKEZŐ, 1, 14 nm KAMRA, 7,72 nm GARDRÓB, 2 FÜRDŐSZOBA elosztású, gázkonvektor fűtésű, DÉLNYUGATI FEKVÉSŰ, zárt lépcsőházból közelíthető meg, nettó alapterülete 124,26 nm, teraszai 7,70 nm és 6,64 négyzetméteresek.
Az ingatlanhoz 5,77 nm pincetároló és 2 db udvari AUTÓBEÁLLÓ tartozik, amely elektromos kapun közelíthető meg.
A korábbi kerti medence akár visszaépíthető. Az épületben a gáz, víz/csatorna hálózat, a tető korszerűsítése megtörtént.

A környék adottságából, az épület elhelyezkedéséből adódóan, pinceszint, alagsor, földszint és emelet tagolással 9 lakásos a villaépület, amely társasház.
Az IMPOZÁNS lépcsőházból, csak a két emeleti lakás bejárata és a padlásfeljáró nyílik.
A lakóházban összetartó, kulturált lakóközösség él!
A cégünk által piacra kerülő ingatlanokról a rendelkezésünkre álló, valós adatok alapján széles körű tájékoztatást nyújtunk.
Gyakorlati szakmai tapasztalatunknak köszönhetően körültekintően járunk el az értékesítési, bérbeadási folyamatokban, együttesen képviselve és támogatva az Ügyfeleink közötti sikeres megállapodást!

Megközelítése: 27 busz, a belváros rövid időn belül elérhető.
Bármikor fogadom hívását, amennyiben nem lennék elérhető, visszahívom!
Hivatkozási szám: 2229

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
4113 e Ft
2074 e Ft -98%
1757 e Ft -134%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
510 M Ft m Ft
228.1 m Ft -124%
183.6 m Ft -178%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

73.185 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.345 M Ft
3 szoba
66 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

379 M Ft
5 szoba
123 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület, Sasad, Lanka utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

327 M Ft
4 szoba
130 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

90.405 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

133.56 M Ft
3 szoba
67 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

220 M Ft
2 + 1 szoba
76 m²
XI. kerület