Metrodom

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy, földszint

+ 8 kép 1/11
379 000 000 Ft379 M Ft 3 081 301 Ft/m2
5 szoba
123 m²
földszint
építés éve:2021

Részletes adatok

Telekméret: 1100 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs, Kocsibeálló
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 935
Tamás Mónika | Laguna Ingatlan
LAGUNA Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Buda XI. ker. Gellérthegyen, új építésű, 123nm-es, 5 szobás lakás eladó.

Az eladó lakás a XI. Gellérthegy délnyugati lejtőjén, csendes kis utcájában egy 8 lakásos, liftes társasházban található. A lakás 123 nm-es, két szintes, 28nm-nyi terasszal, bejárati szinten étkezős nappalival, terasszal, 2 hálószobával, konyhával, fürdőszobával, az alsó szintjén 2 szoba, terasz, fürdőszoba kialakítással.

A lakások műszaki alapfelszereltsége önálló hőszivattyús, padlófűtés és mennyezet hűtés, szellőztetés, háromrétegű hőszigetelő üvegezésű alumínium nyílászárók, elektromos külső árnyékolók, riasztó, beépített konyhabútor gépekkel, valamint beépített szekrények, tölgyfa parketta.

Lakás ára: 399M Ft.

Közös költség: 135EUR/hó.

Garázs: 2 teremgarázs hely: 13 M Ft/db.

Tároló: 14 Ft

Ingatlan: eladó LAKÁS

Méret: 123 m2

Szobák: 5

Emelet: fsz.

Fűtés: hőszivattyús hűtés-fűtés

Melegvíz: ház-közp./egyedi m.

Felszerelés: bútor nélkül

Közös költség: 55000 Ft

Ár: 379000000 Ft

Érdeklődni: 200-9960, 0620-935 9911,
www.lagunaingatlan.hu

Ingatlan referenciaszám: TM-E7160-1

Munkatársunktól kérje ajánlatunk további részleteit,
alaprajzot, beosztását, további képeket, stb...

Kérjen személyreszabott ajánlatot, hogy értesíthessük
a hasonló ingatlanajánlatainkról!

Kérésére, elküldjük Önnek!

Hasonló ingatlanok: www.lagunaingatlan.hu/kereses

Személyreszabott ajánlat kérése:
www.lagunaingatlan.hu/ajanlatkeres

Keresőszavak: Buda lakás eladó, Gellérthegy lakás eladó, XI. ker. lakás eladó, , XI. eladó lakás, XI. ker. új építésű lakás eladó, XI. Gellért-hegy eladó lakás, Buda eladó lakás

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gellérthegy m² ár
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
3081 e Ft
561 e Ft -449%
2034 e Ft -51%
1600 e Ft -93%
Ennek az ára
Gellérthegy átlagár
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
379 M Ft m Ft
100.5 m Ft -277%
281.8 m Ft -34%
241.1 m Ft -57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

251 M Ft
4 szoba
91 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

235 M Ft
4 szoba
127 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

112.581 M Ft
3 szoba
74 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

85.811 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

107.431 M Ft
3 szoba
74 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

270 M Ft
4 szoba
133 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

135.138 M Ft
4 szoba
92 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

133.078 M Ft
4 szoba
92 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület