Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Győr

+ 7 kép 1/10
800 000 000 Ft800 M Ft 363 636 Ft/m2
8 szoba
2200 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 6000 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 928
Csapó András
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Győr közelében eladó egy jól megközelíthető 2200nm-es, 6,5m belmagasságú,nagy áramerősséggel rendelkező, padlófűtéses, nagy kapukkal, jól targoncázható, bekamerázott, riasztós, klimatizált, irodákkal, öltözőkkel, mosdókkal rendelkező újszerű raktár épület, 6000nm-es, igény szerint bővíthető, összközműves telken. Ár:800MFt.

Hirdetés feltöltve: 2023. 12. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
364 e Ft
14662 e Ft 98%
Ennek az ára
Győr átlagár
800 M Ft m Ft
210.4 m Ft -280%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

225 M Ft
2.96 ha
2.96 ha
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

85 M Ft
78 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Rábcakapi
Eladó ipari ingatlan

Rábcakapi

67 M Ft
160 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

350 M Ft
333 m²
433 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Harka
Eladó ipari ingatlan

Harka

560 M Ft
10 szoba
236 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

69 M Ft
63 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Győrasszonyfa
Eladó ipari ingatlan

Győrasszonyfa

399 M Ft
3106 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

950 M Ft
2.66 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

42 M Ft
45 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

1350 M Ft
3.74 ha
2.14 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

500 M Ft
2.36 ha
2.36 ha
Győr, Marcaliváros II., T
Eladó ipari ingatlan

Győr

149 M Ft
500 m²
3 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

135 M Ft
1782 m²
572 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

850 M Ft
1400 m²
800 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

15 M Ft
90 m²
Fertőd
Eladó ipari ingatlan

Fertőd

1200 M Ft
6263 m²
1960 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

600 M Ft
2.13 ha

Falusi CSOK ingatlanok

Maráza
Eladó családi ház