Aerogate Homes

Eladó ipari ingatlan
Győr

1/2
500 000 000 Ft500 M Ft 21 180 Ft/m2
2.36 ha

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 23607 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 231
Tetlák Eszter
Living Home Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Győrben kivett telephely eladó.

Az ingatlan Győr keleti városrészében, az M1 autópálya fel- és lehajtójához közel, az ipari park szomszédságában található. Legnagyobb előnye és gazdasági potenciája az AUDI Motor Kft. közelsége! Közvetlen környezetében, ipari és kereskedelmi tevékenység folyik, nincsenek kiemelten védett és érzékeny létesítmények, intézmények, természeti vagy tájképi elemek.

Övezeti besorolása: Gipe10/S/50/25-/125/03//-040

Legnagyobb beépítettség (50%)
Zöldfelület legkisebb mértéke (25%)
Építmény magasság (12,5 m)
Megengedett legnagyobb szintszám (3 db)

Önálló közmű rákötéssel nem rendelkezik, de a közművekre a rácsatlakozás 200 méteren belül biztosított.

Közvetlen környezetben óvoda, iskola, egészségügyi létesítmény, több bevásárlási lehetőség 1.500 m távolságon belül kiemelkedő szinvonalon megtalálhatók. A belváros 4500 m távolságra található!

A telek adottságai:
-Győr belterületén a Nemzetközi Ipari Park és Hecspuszta városrész határán helyezkedik el.
-Az ingatlan felszíne síknak tekinthető, üres, alakja legyező alakúnak tekinthető.
Az ingatlan környezetében ipari, kereskedelmi és mezőgazdasági tevékenység is folyik, nincsenek kiemelten védett és érzékeny létesítmények, intézmények, természeti vagy tájképi elemek.
-Az ingatlan részben körbe kerített, rendezett képet mutat.
-Jelenleg zöldterületként hasznosított, beépítést akadályozó építmény nincs a területen!

Az adatok tájékoztató jellegűek.

English:

Land for sale in Győr.

The property is located in the eastern part of Győr, close to the M1 motorway exit, next to the industrial park. Its biggest advantage and economic potential is the proximity of AUDI Motor Kft. In its immediate vicinity, industrial and commercial activities are taking place, there are no highly protected and sensitive facilities, institutions, natural or landscape elements.

Zoning classification: Gipe10/S/50/25-/125/03//-040

Maximum built-up area (50%)
Minimum green area (25%)
Building height (125 m)
Maximum permitted number of levels (3)

There is no independent utility connection, but the connection to the utilities is provided within 200 metres.

In the immediate vicinity there are kindergarten, school, health facilities, several shopping facilities within 1.500 m. The city centre is 4500 m away!

The plot:
-located on the border of the International Industrial Park and Hecspuszta,
-the surface of the property can be considered flat, empty, its shape can be considered fan-shaped.
-the area around the property is characterised by industrial, commercial and agricultural activities, and there are no protected and sensitive facilities, institutions, natural or landscape features,
-the property is partially enclosed and has an orderly appearance.
-no buildings on the site, which are used exclusively as green space, obstructing the development!

The data are for information only.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
21 e Ft
13189 e Ft 100%
Ennek az ára
Győr átlagár
500 M Ft m Ft
202.9 m Ft -146%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

350 M Ft
333 m²
433 m²
Fertőszéplak
Eladó ipari ingatlan

Fertőszéplak

70 M Ft
2630 m²
0 m²
Győrasszonyfa
Eladó ipari ingatlan

Győrasszonyfa

399 M Ft
3106 m²
Völcsej
Eladó ipari ingatlan

Völcsej

123.9 M Ft
4813 m²
108 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

194 M Ft
4150 m²
455 m²
Harka
Eladó ipari ingatlan

Harka

560 M Ft
10 szoba
236 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

105 M Ft
7090 m²
7090 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

69 M Ft
63 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

950 M Ft
2.66 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
8 szoba
2200 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

45 M Ft
3900 m²
110 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Kimle
Eladó ipari ingatlan

Kimle

49.9 M Ft
100 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

42 M Ft
45 m²
Győr, Újváros, R
Eladó ipari ingatlan

Győr

105 M Ft
7000 m²
1 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

30 M Ft
4 szoba
88 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

850 M Ft
1400 m²
800 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

225 M Ft
2.96 ha
2.96 ha
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

269 M Ft
2.35 ha
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kánya
Eladó családi ház