Seven Pearl

Eladó ipari ingatlan
Győr

+ 3 kép 1/6
1 350 000 000 Ft1350 M Ft 63 173 Ft/m2
2.14 ha

Részletes adatok

Telekméret: 37353 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Nagy Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Győr belvárosától 20 perces sétatávolságra, a Gyárváros városrészben kínálunk eladásra egy ipari ingatlant.
Az 1910-es években alapított nagymúltú gyártelep 2013-ban zárta be kapuit.
A gyártelep jelentős felépítmény állománnyal bír, melyek között van bontandó és van felújítandó.
37353 m2-es gyárterületen 21.370 m2 felépítmény található,összesen 39 kisebb-nagyobb épület.
Az ingatlan jelentős része a tetőszigetelési problémák és a tetőablakok kijavítása után fűtetlen raktárként hasznosítható, mérettől függően 2-3 Euro/hó/m2 +ÁFA bérleti díj érhető el.
Nagyobb beavatkozást igényelne részben vagy egészben fűtött-temperált raktárak kialakítása, melyeket kb. 4 Euro/hó/m2 + ÁFA bérleti díjon lehetne értékesíteni.
Övezeti besorolás: Gipe-01791
Beépíthetőség: K (kialakult) de max 70 %
Területkihasználtság -bruttó szintterületi mutató: 1,5
Beépítési mód: szabadonálló
Min. zöldterület: 10%
Max. épületmagasság: 12,5 méter /max. 3 szint/
Hosszabb távon - mivel Győrben városközpont közeli lakófejlesztések nincsenek- adná magát, hogy ez a rozsdaterület társasházi területté alakuljon, amitől a jelenlegi városvezetés egyenlőre még elzárkózik.
Az eladási ár nettó ár, további áfa terheli.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Ipari ingatlanok ára Győrött

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Győr m² ár
63 e Ft
13189 e Ft 100%
Ennek az ára
Győr átlagár
1350 M Ft m Ft
202.9 m Ft -565%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Győr

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Győrasszonyfa
Eladó ipari ingatlan

Győrasszonyfa

399 M Ft
3106 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

42 M Ft
45 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
8 szoba
2200 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

69 M Ft
63 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

800 M Ft
1920 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

220 M Ft
4000 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

269 M Ft
2.35 ha
0 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

350 M Ft
333 m²
433 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

65 M Ft
3 szoba
148 m²
Csorna
Eladó ipari ingatlan

Csorna

127 M Ft
295 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

45 M Ft
3900 m²
110 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

135 M Ft
1782 m²
572 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Völcsej
Eladó ipari ingatlan

Völcsej

123.9 M Ft
4813 m²
108 m²
Győr, Marcaliváros II., T
Eladó ipari ingatlan

Győr

149 M Ft
500 m²
3 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

15 M Ft
90 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Kimle
Eladó ipari ingatlan

Kimle

49.9 M Ft
100 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Harka
Eladó ipari ingatlan

Harka

560 M Ft
10 szoba
236 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

105 M Ft
7090 m²
7090 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

850 M Ft
1400 m²
800 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Pilisszentkereszt
Eladó családi ház