Astora Art House

Eladó ipari ingatlan
Sopron

+ 11 kép 1/14
600 000 000 Ft600 M Ft 28 145 Ft/m2
2.13 ha

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3642815001
Vass István
Duna House - Nyíregyháza, Szegfű utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ipari ingatlan leírása

Vállalkozók figyelem! Lövő belterületén a 84 számú főút mentén, Soprontól 26 km-re, 21.318 nm-es, körbekerített telken bármilyen gazdasági, ipari, kereskedelmi, raktározási tevékenységre alkalmas jól karbantartott telephely, gazdasági kereskedelmi besorolású területen eladó.
A területen található:
-2007-ben épült, 1190 nm-es, acélvázas, fémlemez burkolatú hőszigetelt szendvics panel gyártócsarnok. Belmagassága 6 m, szociális rész tartozik hozzá.
-2004-ben felújított, 177 nm-es, tégla falazatú műhely.
-2004-ben felújított, 440 nm-es, tégla falazatú szerszámműhely. A földszinti részt műhelyként, az emeleti szintet irodaként használják. Egy részén vendégszobákat és szociális helyiségeket alakítottak ki.
-2004-ben felújított, 676 nm-es, tégla falazatú szerszámműhely,
-2004-ben felújított, 52 nm-es, tégla falazatú raktárépület.
-Összes nettó alapterület 2537 nm.
A telephelyen a teljes közműhálózat ki van építve. Minden épület klimatizált, 50 kW-os napelemrendszerrel ellátott. A két utcafonti bejárattal rendelkező udvar nagyobb teherautók, kamionok fogadására is alkalmas. Olyan vállalkozók figyelmébe ajánlom, akik frekventált helyen, kereskedelmi, vagy szakipari munkát végző tevékenységhez, raktározáshoz, illetve bármilyen gyártási tevékenységhez keresnek alkalmas telephelyet. Elhelyezkedésének köszönhetően az ingatlan kiváló közlekedési kapcsolattal, kitűnő regionális elhelyezkedéssel rendelkezik. A gazdasági terület rendkívül népszerű a beruházók körében, mivel több neves külföldi és hazai cég üzeme, gyáregysége megtalálható a közelben.
"Achtung Unternehmer!

In Lövö (Kerngebiet), neben der Landstrasse 84, von Sopron 26 km
entfernt, liegt ein insgesamt 21.318 m2 umfassendes, eingezäuntes
Grundstück, geeignet für alle wirtschaftlichen, industriellen, Handels-
und Lager-Tätigkeiten. Das Betriebsgelände befindet sich in einem guten
Zustand und liegt im Industriegebiet.

Auf dem Betriebsgelände befinden sich:

- Produktionshalle, Baujahr 2007 , 1.190 nm2, Stahlgerüst, Wand aus
isolierten Metallblech-Sandwichplatten, Innenhöhe 6m, inklusive soziale
Räumlichkeiten.

- eine 2004 erneuerte, 177 m2 Werkstatt (Backsteinwand)
- eine 2004 erneuerte, 440 m2 Werkzeug Werkstatt (Backsteinwand). Der
untere Bereich wird aktuell als Werkstatt, der obere Bereich als Büro
benutzt. Oben befinden sich auch Gästezimmer und soziale Räumlichkeiten.
- ein 2004 erneuertes, 52 m2 Backstein Lagergebäude.

- Gesamter netto Grundbereich fasst 2.537 m2

Das Betriebsgelände ist an das Versorgungsnetz angeschlossen. Alle
Gebäude sind klimatisiert und auf dem Gelände ist eine neue 50 KW
Sonnenkollektoren-Anlage (Solaranlage?) ausgebaut.

Das Gelände hat zwei Straßenzugänge und ist geeignet für die Einfahrt
größerer LKW und Sattelzüge. Das Betriebsgelände ist geeignet für
Unternehmen, die einen frequentierten Ort suchen, welcher für Gelände-,
Handels-, oder fachwirtschaftliche Tätigkeiten, Lagerung,
beziehungsweise für sonstige Produktionstätigkeit geeignet ist. Eine
exzellente Verkehrs- und Ortslage sind ebenso gegeben. Diese
wirtschaftliche Region ist sehr beliebt bei Investoren, weil sich
mehrere nahmhafte ausländische, und inländische Firmen, sowie
Produktionshallen in der Nähe befinden."

Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Ipari ingatlanok ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ipari ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
28 e Ft
458 e Ft 94%
Ennek az ára
Sopron átlagár
600 M Ft m Ft
160.9 m Ft -273%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron

Eladó ipari ingatlanok a környékről

Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

32 M Ft
1459 m²
1459 m²
Völcsej
Eladó ipari ingatlan

Völcsej

123.9 M Ft
4813 m²
108 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

151.2 M Ft
7000 m²
0 m²
Győrszemere, Külterület
Eladó ipari ingatlan

Győrszemere

399 M Ft
2226 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

7.5 M Ft
359 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

220 M Ft
4000 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

5.5 M Ft
337 m²
Rábcakapi
Eladó ipari ingatlan

Rábcakapi

67 M Ft
160 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

3.065 M Ft
6 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

665.049 M Ft
5550 m²
2750 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

4.81 M Ft
9 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

2.69 M Ft
5 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

350 M Ft
333 m²
433 m²
Fertőd
Eladó ipari ingatlan

Fertőd

1200 M Ft
6263 m²
1960 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

5.5 M Ft
224 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

64.9 M Ft
0 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

151.2 M Ft
7000 m²
0 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

85 M Ft
78 m²
Csorna
Eladó ipari ingatlan

Csorna

127 M Ft
295 m²
Győr
Eladó ipari ingatlan

Győr

215.496 M Ft
1.2 ha
1 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó ipari ingatlan

Mosonmagyaróvár

950 M Ft
2.66 ha
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

3.385 M Ft
6 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

4.295 M Ft
8 m²
Sopron
Eladó ipari ingatlan

Sopron

4.545 M Ft
9 m²

Falusi CSOK ingatlanok