Astora Márvány8

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 11 kép 1/14
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 018 367 Ft/m2
3 szoba
49 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 711 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998830
Gyügyei Tamásné
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Őrbottyán Felső-réten kínálom eladásra ezt az újszerű, könnyűszerkezetes családi házat, 2020-ban épült, csendes és rendezett környezetben. Az ingatlan 15 cm homlokzati és 15 cm födém szigeteléssel rendelkezik, földszintes kialakítású, nettó 40 m² alapterületű, jól kihasználható elrendezéssel, nappaliból és két hálószobából áll. A hálókban padlófűtés üzemel, a nappaliban klíma biztosítja a kellemes hőérzetet, a meleg vizet villanybojler szolgáltatja, mindez H-tarifáról működik, így a rezsiköltség alacsony.

A 711 m²-es zártkert ideális pihenésre, a 17 m²-es fedett terasz kellemes szabadtéri tartózkodást tesz lehetővé, a kertben 8 m²-es tároló található, a parkolás pedig telken belül biztosított. Az ingatlan beépített konyhabútorral rendelkezik, rövid határidővel költözhető.

Őrbottyán infrastruktúrája kiemelkedő, a város nyugodt, természetközeli környezetet kínál, miközben Budapest könnyen elérhető, a vasútállomás és buszmegálló a közelben van, az óvodák, iskolák és bevásárlási lehetőségek pár percre találhatók. A település családbarát, csendes környékei ideálisak azok számára, akik szeretnének a város zajától távol, mégis jól kapcsolódni a fővároshoz.

Az ingatlan gazdasági épületként van nyilvántartva, ezért hitelre nem hitelezhető. Vételi és eladási szándékával keressen bizalommal.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd: Gyügyei Ágnes +36302424600 e-mail:agnes.gyugyei@dh.hu

Referencia szám: HZ022005

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16.

3 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1018 e Ft
763 e Ft -33%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
49.9 M Ft m Ft
59.9 m Ft 17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

69 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

110 M Ft
4 szoba
106 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

65 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

105 M Ft
4 szoba
102 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

58 M Ft
2 szoba
50 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

90.75 M Ft
4 szoba