Oasis Residence

Eladó téglalakás
Balatonszemes, Ady E. utca 6, 3. emelet

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 15 kép 1/18
199 900 000 Ft199.9 M Ft 2 221 111 Ft/m2
4 szoba
90 m²
3. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 370
Georgiou Theodoros

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Balatonszemes központjában, közvetlen vízpart mellett, az egykori Lido kemping helyén épül már a harmadik projektünk, a Szemespart III. minden igényt kielégítő, modern, energiatakarékos, 85 egységből álló társasház.

60 lakás, 25 üdülő és 2 kereskedelmi egység kerül megvalósításra. 36 - 108 m2 közötti lakások, üdülők, garzontól egészen a 4 hálószobásig! A lakások, üdülők akár emelt szerkezetkész állapotban (betonozva, vakolt falakkal) is értékesítjük, ilyenkor a vevő saját magának befejezheti.

- Egyedi hőszivattyús hűtés- fűtés, fan-coillal

- Ariston Velis villanybojler a vízmelegítésre

- Nappalikban toló nyílászárók

- Alumínium redőny

- Balaton felé végig üvegkorlát

- Tapasztalt, megbízható beruházó (Balatonszemesen immár a negyedik projektünk)

A lakások, üdülők műszaki tartalma mindenben megegyezik, csupán az áfa tartalma különbözik, a lakások ára 5 %, az üdülőké 27 % áfát tartalmaz. Az üdülők a nyugati épületrészben helyezkednek el.

Balatonszemes a Balaton déli-partjának egyik legnépszerűbb üdülővárosa, a fővárosból az M7-es autópályán keresztül mintegy másfél óra alatt elérhető. A Szemespart Balatonszemes központjában található, közelében számos szolgáltatás elérhető, pár percre található boltok, éttermek, a Balatonszemesi kikötő is csupán 100 méter.

Energetikai besorolás BB

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 04. 01.

4 szobás téglalakások ára Balatonszemesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatonszemes m² ár
2221 e Ft
1960 e Ft -13%
Ennek az ára
Balatonszemes átlagár
199.9 M Ft m Ft
193.6 m Ft -3%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatonszemes, Ady E. utca 6, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

219.9 M Ft
3 szoba
84 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

54.99 M Ft
1 szoba
41 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

64.9 M Ft
1 szoba
37 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

780 M Ft
3 szoba
145 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

202.7 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

124.9 M Ft
3 szoba
67 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

81 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

215 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

119 M Ft
2 szoba
45 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

194.9 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

174.9 M Ft
4 szoba
77 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

190.2 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

680 M Ft
4 szoba
114 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

156.9 M Ft
1 + 3 szoba
95 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes

152.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

127.65 M Ft
2 szoba
51 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

171.5 M Ft
3 szoba
0 m²
Balatonfenyves
Eladó téglalakás

Balatonfenyves

149 M Ft
2 szoba
59 m²
Balatonszemes, Ady E. utca 6
Eladó téglalakás

Balatonszemes