Astora Art House

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 15 kép 1/18
105 500 000 Ft105.5 M Ft 1 172 222 Ft/m2
4 szoba
90 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 420 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 948
Harai és Társai Kereskedelmi és Szolgáltató Betéti Társaság
Harai Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

GYUGALOM, PANORÁMA, ENERGIATUDATOS MEGOLDÁSOK!!
ŐRBOTTYÁNBAN, KIZÁRÓLAG KÉT KIS TÁROLÓNÁL ÖSSZEÉRŐ ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZAKAT kínálunk eladásra!
Finanszírozás: már 10 % önerővel lefoglalható, további fizetés a legvégén is történhet.
Lakások: nettó 90 m2 lakóterületűek + 17,1 m2 terasz+ 3,08 m2 külső tárolóval rendelkeznek, dupla komfortosak és 420 m2 saját telekkel. Nappali-amerikai konyha ( 29 m2 ) + 3 szoba ( 11,35 nm, 9,29 nm és 9,59 nm ) fürdőszoba ( 4,84 m2 ) háztartási helyiség ( 3,57 m2 ) külön WC ( 2,29 m2 ) kamra ( 1,85 m2 ) közlekedő ( 4,84 m2 ). Gépkocsiparkolás a burkolt kocsibeállón az udvarban, két autó részére.
Legkorszerűbb technológiával épülnek a lakások, magas műszaki tartalommal.
H -tarifás óra és napelem kiállással lesznek átadva.
Modern hőszivattyús fűtés, mindenütt padlófűtéssel + klíma kiállás.
3 %-os HITEL, CSALÁDI OTTHONTEREMTÉSI KEDVEZMÉNY és az ILLETÉKKEDVEZMÉNY igénybe vehető, melyben ingyenes segítséget nyújt irodánk.
Műszaki tartalomból:
Külső szerkezeti falak 30 cm vtg. Porotherm 30 NF téglából
15 cm vtg grafitos szigetelés
nyílászárók 3 rétegű üvegezéssel, redőny előkészítéssel
fűtés, melegvíz ellátás hőszivattyúval, hőleadás padlófűtésen keresztül. H-tarifás villanyóra, minimális rezsi, energiatudatos megoldások.
1 db Fan-Coil kiállás, beltéri egység nélkül,
fürdőszobában 1 db elektromos törölköző szárítós radiátor kerül felszerelésre
riasztó előkészítés
Bramach tetőcserép
pakolható padlástér
napelem előkészítés
Burkolatok, szaniterek, belső ajtók igény szerint választhatók.
A kivitelező sok-sok referenciával rendelkező, megbízható cég, akikkel irodánk 25 éve együtt dolgozik.
Rugalmasan mutatjuk, előzetes egyeztetés mellett hívja: Harai Lajosnét.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1172 e Ft
1018 e Ft -15%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
105.5 M Ft m Ft
105.8 m Ft 0%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

149.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
94 m²
Őrbottyán, Árpád utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

77 M Ft
5 szoba
230 m²
Őrbottyán, Fürdő utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

149 M Ft
5 szoba
120 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

88.95 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

58 M Ft
2 szoba
50 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

110 M Ft
4 szoba
106 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107 M Ft
4 szoba
95 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

90.75 M Ft
4 szoba
93 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiószele
Eladó családi ház