BAM Living

Eladó családi ház
Őrbottyán

+ 2 kép 1/5
115 000 000 Ft115 M Ft 1 045 455 Ft/m2
3 + 1 szoba
110 m²

Részletes adatok

Telekméret: 800 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 236
Bagóczky Attila
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ÖNÁLLÓ CSALÁDI HÁZ ŐRBOTTYÁNBAN!!!

Az Ingatlan 3% START hitellel megvásárolható, 20% önrészel!!

ŐRBOTTYÁNBAN, FÖLDSZINTES 1 + 3 szobás, 800 nm telekkel rendelkező GARÁZSOS, ÖNÁLLÓ CSALÁDI házat kínálunk eladásra!

A családi ház alapterülete 110 nm, 1+3 szobás, kert és teraszkapcsolatos 30 nm amerikai konyhás nappalival, három világos hálószobával, egy kádas fürdőszobával, háztartási helyiséggel külön WC- vel , tárólóval, előszobával, GARÁZZSAL és egy 16 nm terasszal rendelkezik.

- Kitűnő minőség,
- Modern külső megjelenés
- Magas műszaki tartalom épül 30-as téglából +
- 15 dryvit szigeteléssel.
- HŐSZIVATTYÚS fűtés, padlófűtéssel.
- Műanyag gondozásmentes 3 rétegű nyílászárók
- Biztonsági bejárati ajtó
- Gépkocsibeálló
- Ház stílusával megegyező, igényes utcafronti kerítés
- Kaputelefon
- Padlásfeljáró

Várható átadás: 2026 szeptember- október

Ezt a ingatlant olyan ügyfelek részére ajánlom ,akik szeretik a tágas tereket ,egyedileg szeretnék megálmodni, az ingatlanuk belső elrendezését, szeretik az igényes egyedi kivitelezést.

A beruházónak vannak még ezen a területen további Új építésű ingatlanjai:

Önálló családi ház: 110 nm nappali + 4 szoba :: 115 Mill

Önálló családi ház Bruttó: 91 nm , 1+3 szoba: 93.5 Mill ért

Önálló családi ház : Bruttó 95 nm 1+3 szoba: 97.5 Mill ért

Ha ingatlan vásárláshoz még el kell adnia ingatlanát, kedvezményesen vállalom annak értékesítését!

Ha vásárláshoz hitelre van szüksége, hitel ügyintézőnk INGYENESEN segít Önnek megtalálni a piacon fellelhető legkedvezőbb hitelkonstrukciót.

Várom megtisztelő hívását a hét minden napján!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás családi házak ára Őrbottyánban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Őrbottyán m² ár
1045 e Ft
1034 e Ft -1%
Ennek az ára
Őrbottyán átlagár
115 M Ft m Ft
105.3 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Őrbottyán

Eladó családi házak a környékről

Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
94 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

58 M Ft
2 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

95 M Ft
5 szoba
150 m²
Őrbottyán, Árpád utca
Eladó családi ház

Őrbottyán

77 M Ft
5 szoba
230 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

94.9 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

94.9 M Ft
4 szoba
84 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

97.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107.5 M Ft
4 szoba
101 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

69 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

65 M Ft
2 + 1 szoba
75 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

149.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft