River Life

Eladó családi ház
Budapest, XII. kerület

+ 17 kép 1/20
4 684 800 000 Ft4684.8 M Ft 6 279 893 Ft/m2
5 szoba
746 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 1700 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Jauch Hedvig
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Budapesten 12. kerület kedvelt részén eladásra kínáljuk ezt a kivételesen jól felszerelt, példátlan minőségben megépült, letisztult, modernista luxusvillát.

A Széchenyi-hegy déli lejtőjén a város felett, egy 1700 nm telken a földből nő ki ez a 746 négyzetméteres ingatlan, amely nem egy szimpla lakóépület, hanem nagy léptékű építészeti gondolatok és tekintélyes építtetői ambíció manifesztuma. Az épület panorámája lenyűgöző, többek között a Dunára, a Parlament épületére és a Budai Várra láthatunk rá a ház földszinti emeleteitől már.
A villa egy parkosított, két utcafronti telken helyezkedik el, amely az egészséges és jó levegő mellett egyszerre biztosít meghittséget, nyugalmat és tökéletes feltételeket a kikapcsolódásra.

Ez az épület egy kimagasló építészeti minőséggel létrehozott lakóház, amely a funkció, a forma és a táj viszonyát a lehető legpontosabban értelmezi újra. Egy ritka, letisztult példája annak, hogy a magasépítészet hogyan tud időtállóan válaszolni egy egyedi telek adottságra, egy adott városi kilátásra és egy igényes megbízói vízióra.

A ház úgy illeszkedik a terepadottságokhoz, hogy közben erőteljesen kijelöli saját tengelyét: a vízszintes és függőleges arányok mind arra szolgálnak, hogy a látvány és a belső tér egymást kiegészítve váljanak élménnyé. A belsőépítészet nem akar konkurálni a panorámával, hanem kiegészíti és támogatja azt.

HÁZRÓL:
- 746 nm, 4 szintes, pontos méretek az alaprajzokon találhatóak,
- 170 nm örök panorámás terasz medencével, pezsgőfürdővel,
- prémium minőségben és anyagokkal épített,
- szinte a teljes szintet elfoglaló, amerikai konyhás nappali étkezővel,
- 4 hálószoba,
- 4 fürdőszoba,
- gardrób szoba,
- 6 állásos garázs,
- borospince,
- tárolók,
- SPA helyiség,
- szauna,
- napelem rendszer,
- hőszivattyús fűtés-hűtés,
- gazdaságos fenntartású.

A kültér és beltér határát szinte teljesen elmosó teraszok nemcsak a használhatóságot bővítik, hanem térérzetet is teremtenek: a város látványa nem háttér, hanem építészeti koncepció komponenssé válik.
A nappali és a kiszolgáló helyiségek egyaránt alkalmasak a családi pihenésre, de kiváló helyet biztosítanak akár egy nagyszabású társas összejövetelre is.

A teraszkapcsolatos, panorámás nappali és a teraszon lévő kültéri medence egyedülálló élményt nyújt használóinak minden napszakban.

Az épület egy teljesen felszerelt wellness-fitnesz-fürdő típusú pihenőtérrel is rendelkezik, mely magában foglal egy fedett edzőtermet, egy szaunát.

A hatállásos gépkocsitároló, a reptéri üzletekre emlékeztető borospince és sportszer tároló vagy az úszómedence mind a kortárs életforma kiszolgálásának eszközei, precízen megtervezett részei egy jól szervezett kényelmi egységnek.

TOVÁBBI EXTRÁK:
- ABB elektromos rendszer, teljes okosotthon rendszer,
- SOREG ablakok/tolóajtók Németországból,
- HELIOS páratartalom szabályozás,
- INEOS geotermikus fűtés/hűtés, padló/mennyezet (Svédország) ,
- Fancoil rendszer (+ tartalék földgáz, VIESSMANN a medence fűtéshez)
- BANG @ OLUFSEN TV-k (7 db) + hangrendszer az egész házban, teljes egészében a dán B&O által építve,
- MINOTTI és bútorok Olaszországból,
- ANTONIO LUPI fürdőszoba bútorok és kiegészítők (Olaszország),
- SICIS medence és jakuzzi csempék, teljes automatizált rendszer (Olaszország).

Jelenleg bérbe van adva havi 25 000 000 euro/hó+rezsi összegben.

AZ ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY KÉSZÍTÉSE FOLYAMATBAN VAN, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ez az impozáns villa kitűnő választás azoknak az ingatlanvásárlóknak, akik szinte kompromisszumok nélkül, egyedi külső és belső adottságokkal szeretnék otthonukat élni.
Nézzük meg együtt, ha szeretné, mert meglátja valóságban és azonnal beleszeret!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
6280 e Ft
1584 e Ft -297%
961 e Ft -553%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
4684.8 M Ft m Ft
568.4 m Ft -724%
236.6 m Ft -1,880%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

1450 M Ft
8 szoba
770 m²
XII. kerület, Németvölgy, Apor Vilmos tér
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

419 M Ft
11 + 4 szoba
350 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

530 M Ft
8 szoba
290 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

520 M Ft
9 szoba
522 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.5 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

315 M Ft
6 szoba
432 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

548 M Ft
5 szoba
178 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

829 M Ft
14 szoba
600 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

499 M Ft
9 szoba
421 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület