Avico Greentop

Eladó családi ház
Budapest, XII. kerület

+ 17 kép 1/20
439 990 000 Ft439.99 M Ft 1 257 114 Ft/m2
6 + 1 szoba
350 m²

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 711 m2
Fűtés: Héra
Parkolás: Garázs
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 696
Baczynski Eszter
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

IGAZI RITKASÁG

XII. kerület, századfordulós VILLA – a dicső múlt kézzelfogható közelségben! A 20-as évek eleganciája – páratlan lehetőség a XII. kerületben.

Budapest, XII. kerület, ORBÁNHEGY 350 négyzetméteres, SZÁZADFORDULÓS nagypolgári KLASSZIKUS stílusú VILLAÉPÜLET eladó.

A 350 nm-es villa a XII. kerület egyik LEGPATINÁSABB részén, Orbánhegyen található – eredeti állapotában maradt fenn, ami önmagában is ritkaságszámba megy.

A kor hangulata, egy letűnt világ nyugalma és eleganciája testesül meg benne. Az épület falai magukba szívták a történelem zivataros évtizedeit, mintha megállt volna az idő – eleganciájukban a nagypolgári világ CSENDES MÉLTÓSÁGA él tovább.

Olyan lehetőség, amely egyszerre jelent értékmegőrzést és kivételes életminőséget.
Ilyen ingatlanok már alig bukkannak fel a budapesti ingatlanpiacon.

Az ingatlan ára : 439,9 Millió Ft.
(Idilli képek a boldog békeidőkből)

Stílusában ott rejlik a NAGYPOLGÁRI ELEGANCIA, a RÉSZLETGAZDAG ÉPÍTÉSZET, amikor még az otthon egy MŰALKOTÁS volt.

Budapest épített örökségének legértékesebb darabjai közé tartoznak. Ez egy életérzés, ahol a tér hangulatot, karaktert és időtállóságot is közvetít.
• Nagy belmagasság, tágas szobák, reprezentatív előterek
• Művészien megmunkált nyílászárók, stukkók, kovácsoltvas részletek
• Parkosított kertek, elegáns homlokzatok, egyedi megoldások
• Stabil, időtálló anyaghasználat – vastag falak, tömörfa szerkezetek
• Harmónia a környezettel – domboldali elhelyezkedés

Nem csupán otthon, hanem élő emlék, időtálló szépség. A múlt méltóságát, a nagypolgári életforma kifinomultságát őrzi, mindezt olyan részletgazdag kivitelezésben, amit ma már ritkán látni.

A hirdetésben szereplő első néhány fotó AI-val (mesterséges intelligencia) készült, azok inspiráló célzattal jelennek meg.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

520 M Ft
9 szoba
522 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XII. kerület, Németvölgy, Apor Vilmos tér
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület