Astora Art House

Eladó családi ház
Budapest, XII. kerület

+ 17 kép 1/20
609 000 000 Ft609 M Ft 2 175 000 Ft/m2
5 szoba
280 m²
építés éve:2011

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1000 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 911
Lencsés Éva
Ingatlandokk

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Mártonhegyen azonnal költözhető panorámás önálló családi ház eladó. 5 szoba hall, 3 fürdőszoba, nagy kert, szauna, zöldtető, 36 nm garázs, két terasz/35-24nm/, III szintes, modern exkluzív ház, tehermentes

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 09. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás családi házak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2175 e Ft
1584 e Ft -37%
961 e Ft -126%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
609 M Ft m Ft
568.4 m Ft -7%
236.6 m Ft -157%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

548 M Ft
5 szoba
178 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XII. kerület, Németvölgy, Koszta József utca 26
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

120 M Ft
4 szoba
125 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

219 M Ft
4 szoba
86 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

490 M Ft
4 szoba
189 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

520 M Ft
9 szoba
522 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
3 szoba
110 m²
XII. kerület, XII.ker. Sas-hegy oldala
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

549 M Ft
6 szoba
280 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

649 M Ft
7 + 2 szoba
470 m²
XII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XII. kerület

1903.2 M Ft
6 szoba
590 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás