Astora Art House

Eladó telek
Budapest, II. kerület

+ 6 kép 1/9
349 000 000 Ft349 M Ft 362 033 Ft/m2
964 m²

Részletes adatok

Telekméret: 964 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Varga Éva Eszter
He -La Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Panorámás építési telek eladó a II. kerületben, Budaligeten

Kivételes adottságú, 964 m²-es panorámás építési telek eladó a budai zöldövezet egyik legszebb részén, Budapest II. kerületében, Budaligeten, a Pilis hegyvonulataira nyíló panorámával.

Az utca végében már természetvédelmi terület található garantált zöld környezet, időtálló érték és nyugalom.

Telek paraméterei

Telekméret: 964 m²

Utcafront szélessége: 20 méter

Beépíthetőség: 15%

Építkezés szempontjából tökéletes adottságokkal rendelkező a telek, sík kialakításával.

Aszfaltos utca, rendezett, nívós lakókörnyezet

A telek formája és szélessége ideális elrendezést tesz lehetővé, kompromisszumok nélkül.

A beépíthetőség és a 20 méteres utcafront alapján:

-ikerház építésére, vagy

-kétlakásos, exkluzív villaépület kialakítására is alkalmas.

Kiváló választás befektetőknek, többgenerációs otthon tervezéséhez vagy prémium családi rezidencia megvalósításához.

Meglévő épület

A telken található egy nettó 43 m²-es, újszerű lakóház, amely:

-igény szerint bővíthető,

-az építkezés idején ideiglenes lakhatásra vagy irodaként használható,

- illetve bontható is.

Parkhangulat különleges örökzöldekkel

A telek igazi ritkasága a 40-50 éves, impozáns örökzöld faállomány, többek között:

-mamutfenyő

-libanoni cédrus

-atlasz cédrus

A fák elhelyezkedése rendkívül kedvező: nem akadályozzák az építkezést, ugyanakkor exkluzív, természetközeli hangulatot teremtenek.

Közművek

-Víz és villany van.
-Csatorna telken belül.
-Gáz a telekhatáron.

Összközműves, azonnal hasznosítható ingatlan

Elhelyezkedés

-Egy utcányira tömegközlekedés elérhető.

-Csendes, presztízsértékű lakóövezet

-Nagykovácsi és Solymár határában

-Természetvédelmi terület közvetlen szomszédságában

Miért különleges?

Teljesen sík, könnyen beépíthető telek
20 méter széles utcafront
Ikerház vagy kétlakásos villa építésére alkalmas
Panoráma a Pilisre
Különleges, értékes faállomány
Prémium budai lokáció

Ez a telek ritka kombináció: panoráma, sík beépíthetőség, exkluzív környezet és komoly fejlesztési potenciál a II. kerület egyik legkeresettebb részén.
Részletekért várom megkeresését az alábbi elérhetőségen!
Varga Éva Eszter +36 20 220 2488

Referencia szám: TK044335-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
362 e Ft
359 e Ft -1%
191 e Ft -90%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
349 M Ft m Ft
220.9 m Ft -58%
201.3 m Ft -73%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

650 M Ft
2747 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

14.8 M Ft
2982 m²
II. kerület, Lipótmező, Nyéki út
Eladó telek

Budapest, II. kerület

430 M Ft
3000 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

75 M Ft
720 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Csengery utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
35 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

125 M Ft
3 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

335 M Ft
1404 m²
0 m²
II. kerület, Pesthidegkút-ófalu, Tökhegyi út
Eladó telek

Budapest, II. kerület

7.7 M Ft
1184 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

499 M Ft
11 + 2 szoba
0 m²
II. kerület, Hársakalja, Nincs utca
Eladó telek

Budapest, II. kerület

5.9 M Ft
1185 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

430 M Ft
3038 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

335 M Ft
1404 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98.8 M Ft
2 + 2 szoba
98 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

77.166 M Ft
2 szoba
40 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
IV. kerület, Újpest, Erzsébet utca