Astora Olive Club House

Eladó telek
Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Cseppkő.u

+ 3 kép 1/6
345 000 000 Ft345 M Ft 401 630 Ft/m2
859 m²

Részletes adatok

Telekméret: 859 m2
Fűtés: Egyéb
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 989
Boldingatlan Kft.
BOLDIZSÁR INGATLANFORGALMAZÓ Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Budapesten a II. kerületben, a Cseppkő u-ban található 859 m2-es építési telek eladó, amelyre a víz már bevezetésre került, a többi közmű a telek előtt megtalálható az utcában. Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, kérem hivatkozzon a 167. számú ajánlatra! Irodánk címe: 7400 Kaposvár Irányi D. u. 9.

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
402 e Ft
359 e Ft -12%
191 e Ft -110%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
345 M Ft m Ft
220.9 m Ft -56%
201.3 m Ft -71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, Pálvölgy, Cseppkő.u

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

60 M Ft
2075 m²
0 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dolmány utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
48 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
28 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

335 M Ft
1404 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

25 M Ft
1087 m²
XI. kerület
Eladó telek

Budapest, XI. kerület

380 M Ft
432 m²
0 m²
XVI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

76.9 M Ft
2 szoba
53 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

75 M Ft
720 m²
II. kerület
Eladó telek