Metrodom

Eladó telek
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
335 000 000 Ft335 M Ft 238 604 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 1404 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dombai Ferenc
Duna House - Mária tér

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

Eladó panorámás, 1404 nm-es építési telek kivételes lehetőség saroktelken.

Fedezd fel ezt a különleges adottságú, összközműves, közel sík, napsütötte saroktelket, amely ideális választás álmaid otthonának megvalósításához.

Az 1404 nm-es telek nemcsak bőséges teret kínál, hanem panorámával is rendelkezik A terület elhelyezkedése és formája kiváló lehetőséget nyújt mind családi ház, mind ikerház vagy akár prémium befektetés céljára is.

Főbb jellemzők:
. Lke-2/sz-10
. Beepithetőseg 15%
. Terpszint alatt 25%
. Szitterületi mutató 0.4 nm/nm
. Épületmagassága 6 m
. 1404 nm terület
Panorámás kilátás
Közel sík fekvés Könnyű tervezés és kivitelezés
Saroktelek Ideális benapozottság és elrendezés
Összközműves (víz, villany, gáz, csatorna az ingatlanon belül)  Nyugodt, de jól megközelíthető környék.

Ne hagyd ki ezt az egyedülálló lehetőséget, ahol a természet közelsége és a modern infrastruktúra találkozik.

További információért és megtekintésért hívj bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
239 e Ft
359 e Ft 34%
191 e Ft -25%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
335 M Ft m Ft
220.9 m Ft -52%
201.3 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

650 M Ft
2747 m²
0 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

25 M Ft
1087 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

14.8 M Ft
2982 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

60 M Ft
2075 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
73 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

100 M Ft
3 szoba
135 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
II. kerület, Budapest 2. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

10.9 M Ft
1850 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

119 M Ft
3 szoba
55 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

89 M Ft
3 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

335 M Ft
1404 m²
0 m²
II. kerület, Pesthidegkút-ófalu, Tökhegyi út
Eladó telek

Budapest, II. kerület

7.7 M Ft
1184 m²
0 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba