River Life

Eladó telek
Budapest, II. kerület, földszint

1/2
430 000 000 Ft430 M Ft 141 540 Ft/m2
3038 m²
földszint

Részletes adatok

Telekméret: 3038 m2
Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 604
Czitó Tamás
CP Ingatlan Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó telek leírása

II. kerületi telek kuriózum eladó!

A Nyéki úton, csöndes környezetben, közvetlen erdő, patak melletti, gyönyörű, enyhe lejtésű, fákkal borított, 3038 m2-es építési telek.

Közművek az utcában, csatorna a Völgy utcában található.

Az ingatlan kizárólag céggel együtt vásárolható meg: hosszú évek óta inaktív, széles engedélyezett tevékenységi körű, Magyarországon bejegyzett vállalkozás, melynek egyetlen vagyontárgya a Nyéki úti telek.

Építési övezet: LKE-3/Sz-7
Beépíthetőség: 10%
Beépíthetőség terepszint alatt: 15%
Szintterületi mutató: 0.25
Legnagyobb épület magasság: 6 m
Zöldfelületi mutató: 80%

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Telkek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli telkek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
142 e Ft
359 e Ft 61%
191 e Ft 26%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
430 M Ft m Ft
226.2 m Ft -90%
204.3 m Ft -111%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

100 M Ft
2 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

73.8 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

60 M Ft
2075 m²
0 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
68 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

650 M Ft
2747 m²
0 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

64 M Ft
497 m²
0 m²
XX. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

55 M Ft
1666 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

349.9 M Ft
1231 m²
0 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

41.5 M Ft
1 szoba
26 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

25 M Ft
1087 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

105.9 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

7.7 M Ft
1184 m²
0 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
II. kerület, Pálvölgy, Cseppkő.u
Eladó telek

Budapest, II. kerület

345 M Ft
859 m²
0 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület

35 M Ft
2906 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

169 M Ft
4 szoba
128 m²
II. kerület
Eladó telek

Budapest, II. kerület