Avico Greentop

Eladó téglalakás
Nyíregyháza, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
42 900 000 Ft42.9 M Ft 680 952 Ft/m2
3 szoba
63 m²
4. emelet
építés éve:2000

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 4. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 408
Novák Norbert
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern, belső szintes lakás Nyíregyháza belvárosának közelében

Nyíregyháza belvárosához közel kínálunk megvételre egy modern, új építésű, belső szintes lakást, amely fiatalos kialakításával és igényes megoldásaival azonnal költözhető állapotban van. Az ingatlan felújított, letisztult enteriőrrel rendelkezik: a vagány stílusú fürdőszoba és az ízléses, minőségi konyhabútor harmonikus egységet alkot.

A lakás komfortját modern, mindössze 2 éve beszerelt klímaberendezés és gázkazán biztosítja, mindkettőhöz érvényes jótállási jegy tartozik. A zárt belső udvaron kocsibeálló áll rendelkezésre, továbbá egy garázs külön megvásárolható.

Ideális választás azok számára, akik a belvároshoz közeli, modern, fiatalos és hosszú távon is értékálló otthont keresnek.

(A Korzó bevásárlóközpont mindössze 1,1 kilométerre, 3 perc sétára van a lakástól - google map adatai alapján)
Referenciaszám:M319244
Érdeklődni:
Novák Norbert
Tel: 0670/408-6543
Email: norbert.novak@otpip.hu
De. 09:00 - Du. 16:00

Referencia szám: M319244

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Nyíregyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nyíregyháza m² ár
681 e Ft
879 e Ft 23%
Ennek az ára
Nyíregyháza átlagár
42.9 M Ft m Ft
62.4 m Ft 31%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nyíregyháza, 4. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

84.9 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

99 M Ft
7 szoba
218 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

32 M Ft
1 szoba
36 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.5 M Ft
2 szoba
78 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
3 + 1 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

55.9 M Ft
2 szoba
74 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

79.99 M Ft
4 szoba
152 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
5 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

72.5 M Ft
3 + 1 szoba
170 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

39.9 M Ft
2 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Tiszavasvári
Eladó téglalakás

Tiszavasvári

6.99 M Ft
2 szoba
63 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

43.5 M Ft
2 + 2 szoba
79 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

69.8 M Ft
4 szoba
92 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

73 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

77 M Ft
3 szoba
61 m²
Nyíregyháza
Eladó téglalakás

Nyíregyháza

105 M Ft
4 szoba