Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nyíregyháza abszolút belvárosában, a Bujtosi tó közelében megbízható, komoly kivitelezőtől, ÚJ ÉPÍTÉSŰ, 8 lakásos társasházban eladó egy 3. emeleti, 63,30/77,86 nm-es, (+ 4,80 nm erkély), nappali – amerikai konyha + 2 szobás lakás!
Igényes kivitelezés, komoly kivitelezőtől, minőségi anyagokból a legújabb technológia szerint.
Az ingatlan főbb jellemzői:
- Porotherm 30 külső homlokzati tégla falazat, lakások között Porotherm 30 hanggátló tégla falazat, lakásokon belüli válaszfal 10 cm N+F égetett kerámia téglafalazat,
- A homlokzati fal 15 cm vastag Grafitos hőszigeteléssel, vakolt felülettel ellátva,
- Nyeregtető, antracit színű Bramac sík tetőcserép héjazattal,
- A lakásban hőszivattyú biztosítja a fűtést-hűtést. Padlófűtés, a fürdőkben pedig további türölközőszárítós radiátor kerül elhelyezésre. A hűtés-fűtés a nappaliban lévő digitális termosztáttal szabályozható. A beruházó minden lakáshoz egy darab fan-coil beléri egységet biztosít, amely a nappaliban kerül beépítésre, a többi szobában pedig kiállások további fan-coil egységeknek.
- A homlokzati nyílászárók korszerű műanyag profilrendszerűek, hőszigetelő üvegezéssel, elektromos redőny előkészítéssel, de redőnytok és redőny nélkül. Belül fehér, kívül dió színben. Beltéri ajtó, Mdf, utólag szerelhető, teli kivitelben, sima felülettel, a terveknek megfelelő méretben, fehér színben.
- A helyiségekben glettelés, dryvit hálózás, majd csiszolás után 2 réteg fehér színű diszperziós falfestés készül.
- A lakás vizes helyiségei ragasztott hidegburkolattal, szobákban úsztatott aljzatra helyezett laminált padlóburkolattal, kopogóhang elleni védelemmel ellátva (vevői kiválasztás, a beruházó által biztosított kínálatból, a megadott határidőig) készülnek.
- Szaniterek a kivitelezővel egyeztetve, értékegyeztetéssel választhatóak.
A konyhabútor és a konyhagépek nem tárgyai a szerződésnek. A lakásokba beépített bútor nem készül.
Várható átadás:2024. június
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2024. 04. 20. Utoljára módosítva: 2025. 07. 25.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, Tetőtér