River Life

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, 3. emelet

+ 7 kép 1/10
72 900 000 Ft72.9 M Ft 1 121 538 Ft/m2
4 szoba
65 m²
3. emelet
építés éve:2020

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 803
Borbély Róbert
KOMPLEX INGATLAN

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Mosonmagyaróvár belvárosában egy 2020-ban épült, 3. emeleti, újszerű állapotú társasházi lakást.

Az ingatlan 65 m² alapterületű, amelyhez egy 5 m²-es erkély is tartozik.

Főbb jellemzők:
• Építés éve: 2020
• Alapterület: 65 m²
• Erkély: 5 m²
• 3. emeleti elhelyezkedés
• Lift az épületben
• Újszerű állapot
• Távhő fűtés egyedi méréssel, padlófűtéssel
• Hűtő-fűtő klíma
• Redőny és szúnyogháló minden nyílászárón
• 1 db felszíni parkoló a vételár részét képezi
• Garázs igény esetén külön megvásárolható

Elrendezés:
• 3 külön nyíló szoba
• Nappali
• Külön fürdőszoba
• Külön WC

A lakás modern műszaki felszereltséggel és kiváló hőszigeteléssel rendelkezik, így fenntartása kedvező. A távhő egyedi mérésének köszönhetően a rezsiköltség jól kontrollálható, a padlófűtés pedig kényelmes, egyenletes hőérzetet biztosít.

A városközponti elhelyezkedés kiváló infrastruktúrát és könnyű megközelíthetőséget kínál, így az ingatlan hosszú távon is értékálló befektetés.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal.

Irodánk díjmentesen segít hitel- és támogatás ügyintézésben, hogy Ön a lehető legkedvezőbb pénzügyi megoldást választhassa.

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1122 e Ft
806 e Ft -39%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
72.9 M Ft m Ft
60.2 m Ft -21%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, 3. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
135 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

74.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

53 M Ft
3 szoba
100 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
70 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.656 M Ft
3 szoba
69 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

57.75 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.928 M Ft
3 szoba
70 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.715 M Ft
3 szoba
74 m²