Oasis Residence

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, földszint

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 109 877 Ft/m2
4 szoba
81 m²
földszint
építés éve:2002

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 10 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 459
Kocsis Csaba
Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176533 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás.

Mosonmagyaróvár kertes, családi házas részén, a Halászi úti lakótelepen, a Mosoni Dunától 5 perces sétára fekvő, közvetlen kertkapcsolatos, nívós, modern stílusú, kétszintes, rendkívül jó elosztású, 81,4 m² alapterületű 3 szobás plusz nappalis sorházi lakás terasszal, garázzsal és10 m²-es kis kerttel eladó!
A város legkedveltebb negyedének csendes utcájában épült a sorház, melyhez kis méretű, gondozott, karbantartott kert is tartozik. A lakásból a kertre fedett terasz néz, amely nyugodt pihenést biztosít a fárasztó nap után, vagy csodálatos, frissítő hangulatot nyújt a reggeli kávézáshoz.

A családi otthon a város kedvelt szabad strandjához nagyon közel, mintegy 5 percnyi kényelmes sétára van.

Az ingatlan 2002-ben épült, esztétikai és műszaki felújítása 2021-ben történt.

Az ingatlan szép, rendezett, folyamatosan karbantartott. Az ingatlanba egy előtéren keresztül lépve, egy tágas, amerikai konyhás nappali fogad minket a kellemes méretű étkezővel. A konyha gyönyörű, modern bútorokkal, minőségi gépekkel ellátott! A nappali sarkából, közvetlenül a terasz ajtó mellett nyílik egy spájz. Az alsó szinten található még egy nagy méretű garázs és külön vendég WC is, zuhanyzóval!

Az emeleten találhatók a hálóhelyiségek. Három szoba, egy előszoba és egy gyönyörű fürdőszoba, zuhanyzóval és egy kényelmes méretű nagyon dizájnos fürdőkáddal! A fürdőszobában is található egy WC.

A lakás villamos költsége szinte nulla, mivel napelem került felszerelésre, amely teljes mértékben kiszolgálja a szükséges elektromos árammal!

A ház minden extrával felszerelt: kettő klíma, elektromos garázskapu, egy szinte új konyha és a fürdő szolgálja az itt élők kényelmét. Az épület védelmét telepített kamerarendszer biztosítja! A lakás risztóval védett, amely profi őrző-védő céghez küld jelzést! Az épület előtt 2 beállásos parkoló lett kialakítva a gépkocsik parkolásának megkönnyítésére! A lakáshoz tartozik még egy közös tároló, a kerti szerszámok tárolásához.

A modern, műanyag ablakok redőnyökkel és szúnyoghálóval ellátottak! A fűtést a legmodernebb kondenzációs gázkazán biztosítja, a hőleadás radiátorokkal történik!

A Halászi úti lakótelep nyugodt környezetet biztosít, egyben közel van a városközponthoz és minden fontos szolgáltatáshoz. Ideális választás olyan családok számára is, akiknek fontos a szépség mellett a kényelem és a praktikusság!

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó mosonmagyaróvári társasházi lakás, vagy bármely más társasházi lakás és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.
Hivatkozási szám: #176533

Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A társasházi lakás vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

4 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
1110 e Ft
806 e Ft -38%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
89.9 M Ft m Ft
60.2 m Ft -49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.656 M Ft
3 szoba
69 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

54.99 M Ft
3 szoba
64 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

38 M Ft
2 szoba
72 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

69.874 M Ft
3 szoba
66 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

73.928 M Ft
3 szoba
70 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

52.99 M Ft
4 szoba
78 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

15.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

77.15 M Ft
3 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76.75 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

59.9 M Ft
2 szoba