River Life

Eladó téglalakás
Mosonmagyaróvár, földszint

+ 8 kép 1/11
38 000 000 Ft38 M Ft 527 778 Ft/m2
2 szoba
72 m²
földszint
építés éve:1986

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3696998019
Glaser Evelin Krisztina
Duna House - Mosonmagyaróvár

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ IGAZI RITKASÁG MOSONMAGYARÓVÁR, MOSONI VÁROSRÉSZÉN! 
Eladásra kínálok egy 72 négyzetméteres, 3 szobás sorházi lakást Móvár Mosoni városrészén, mely 1986-ban került átasádra, téglából épült, cserépkályhás fűtéssel rendelkezik. Az ingatlan egy 5 lakásos társasházban helyezkedik el, zárt, biztonságos udvarban. 
A 72 nm-es alapterület remek, átgondolt elosztással került kialakításra, helyiségei a következők: - nappali + hálószoba, mely 30 nm, de igény szerint leválasztható, hogy  különbejáratú hálószoba jöjjön létre- előtér- közlekedő- wc- fürdőszoba- hálószoba- konyha+étkező 
Víz és villanyvezetékek cserélve lettek, betonfödémes, tetőtere igény esetén beépíthető, statikus vizsgálta az ingatlant. A lakásba bevezetésre került az ipari áram is.  Fűtéséről cserépkályha gondoskodik, de az duvarban elérhető a gáz is. 
Tartozik a lakáshoz egy elektromos kapuval ellátott saját garázs is illetve plusz egy autó kényelmes parkolására is lehetőség van. Ezen kívül fatároló valamint 2 helyiséges melléképület is. 
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, hívjon bizalommal a hét bármely napján! 

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás téglalakások ára Mosonmagyaróváron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Mosonmagyaróvár m² ár
528 e Ft
1035 e Ft 49%
Ennek az ára
Mosonmagyaróvár átlagár
38 M Ft m Ft
50.2 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Mosonmagyaróvár, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

78.3 M Ft
3 szoba
61 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

75.65 M Ft
3 szoba
62 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
3 szoba
135 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

76 M Ft
4 szoba
75 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

74.9 M Ft
3 szoba
88 m²
Hegyeshalom
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

21.9 M Ft
63 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

97.9 M Ft
3 szoba
106 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

89.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

57.75 M Ft
3 szoba
58 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

35.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

52.99 M Ft
4 szoba
78 m²
Mosonmagyaróvár, Tímár utca
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

69.874 M Ft
3 szoba
66 m²
Mosonmagyaróvár
Eladó téglalakás

Mosonmagyaróvár

58.8 M Ft
3 szoba
60 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

96.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft