Astora Art House

Eladó téglalakás
Sopron, Gólya utca, földszint

+ 4 kép 1/7
46 900 000 Ft46.9 M Ft 1 065 909 Ft/m2
2 szoba
44 m²
földszint
építés éve:2018

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Gázcirkó
Kilátás: Kertre néz
Parkolás: Utcán
Gépek: Mosógép, Mosogatógép, Hűtőgép, Mélyhűtő, Mikró, Sütő
Övezet: Lakóövezet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 539
Blahó Helga Otthonunk
Otthonunk Sopron

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Azonnal költözhető, 44m2-es, 1,2 szobás bútorozott, igényes lakás, gépesített konyhával eladó. Rendkívül kedvező rezsi költséggel rendelkezik: télen 6000Ft a gázszámla.

Hirdetés feltöltve: 2023. 05. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
1066 e Ft
1142 e Ft 7%
Ennek az ára
Sopron átlagár
46.9 M Ft m Ft
61.6 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, Gólya utca, földszint

Eladó téglalakások a környékről

Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

135 M Ft
10 szoba
193 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.715 M Ft
3 szoba
74 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

75 M Ft
3 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

136 M Ft
4 szoba
99 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

69.9 M Ft
1 szoba
58 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

89.5 M Ft
4 szoba
84 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zagyvarékas
Eladó családi ház