Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Sopron, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
58 900 000 Ft58.9 M Ft 818 056 Ft/m2
3 szoba
72 m²
2. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Gázkazán
Emelet: 2. emelet
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 947
Bősze Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Eladó téglalakás Sopron ikonikus Ógabona terén!

Az ingatlan kivételes elhelyezkedéssel bír a város lüktető szívében: a második emeleten lévő 72m2-es, 3 szobás belső kétszintes, dupla komfortos lakás ideális választás azoknak, akik szeretik a belváros közelségét, de mégis nyugodt, kulturált környéken élnének.
A lakószinten előszoba, nappali kandallóval, konyha, wc-mosdó, a lépcső alatt speiz, az emeleten 2db hálószoba, kádas fürdő wc-vel és egy gardrób kapott helyet.

A környéken számtalan üzlet, kávézó, étterem elérhető, illetve a közösségi közlekedés kiváló, így könnyen megközelíthető Sopron bármely pontja. Az Ógabona tér hangulatos városi miliője egyedi életstílust kínál leendő tulajdonosának.
Irányár: 58.900.000.-Ft.

Hitelcentrumunk 13 bank ajánlata közül segít kiválasztani a legjobbat – teljes körű, díjmentes ügyintézéssel.
További információkért keressen elérhetőségeim egyikén!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás téglalakások ára Sopronban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Sopron m² ár
818 e Ft
1042 e Ft 22%
Ennek az ára
Sopron átlagár
58.9 M Ft m Ft
77.9 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Sopron, 2. emelet

Eladó téglalakások a környékről

Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

53 M Ft
2 + 2 szoba
89 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Győr, Sziget, Knézich utca
Eladó téglalakás

Győr

79 M Ft
3 szoba
98 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

78 M Ft
4 szoba
76 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

124.9 M Ft
4 szoba
94 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 szoba
81 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

136 M Ft
4 szoba
99 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

122.9 M Ft
5 szoba
136 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

135 M Ft
10 szoba
193 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

43 M Ft
1 szoba
38 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

73.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

99.9 M Ft
3 + 1 szoba
82 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok