City Pearl

Eladó téglalakás
Nagycenk, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
68 900 000 Ft68.9 M Ft 1 111 290 Ft/m2
1 + 2 szoba
62 m²
2. emelet
építés éve:2022

Részletes adatok

Fűtés: Geotermikus
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 520
Szépingatlan Iroda
Szépingatlan Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KÖLTÖZHETŐ ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁS!

A Szépingatlan Iroda eladásra kínál Nagycenken, új építésű, igényes kivitelezésű, II. emeleti, 62m2-es lakást térkövezett autóbeállóval. A 32 lakásos modern épületegyüttes megfelel a legkorszerűbb energetikai előírásoknak. A fűtés és a meleg víz levegő hőszivattyús rendszerrel megoldott, lakásonként egyedi mérőórákkal. A kiváló hőszigetelésnek, a korszerű nyílászáróknak, valamint az energiatakarékos fűtésrendszernek köszönhetően alacsony fenntartási költség várható.
A vizes helyiségek kerámialappal burkoltak, ajtómagasságig csempézettek, a szobák laminált parkettásak. Az ajánlatunkban szereplő II. emeleti, tetőtéri 62 m2-es, nappali +2 hálószobás lakás 68,9 mFt + autóbeálló 2 mFt. Minden szinten közös tárolóhelyiség található, ahol az életvitelhez szükséges holmik, akár egy zárt szekrényben is elhelyezhetők. Az épület HASZNÁLATBAVÉTELI ENGEDÉLLYEL rendelkezik. A lakás 100 %-os készültségi állapotban van, már vehető. Hívjon, ne maradjon le, most még van választási lehetőség!
Érd.: +3630 520 6055,  szepingatlan.eva@gmail.com 

Hirdetés feltöltve: 2022. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás téglalakások ára Nagycenken

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Nagycenk m² ár
1111 e Ft
796 e Ft -40%
Ennek az ára
Nagycenk átlagár
68.9 M Ft m Ft
46.5 m Ft -48%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Nagycenk, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Rajka
Eladó téglalakás

Rajka

51.729 M Ft
3 szoba
74 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

82.6 M Ft
4 szoba
101 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

77 M Ft
597 m²
100 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

48.99 M Ft
3 szoba
57 m²
Rábapordány
Eladó családi ház

Rábapordány

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
72 m²
Mérges
Eladó családi ház

Mérges

99 M Ft
3 szoba
120 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
43 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

199.99 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Fertőszéplak
Eladó nyaraló

Fertőszéplak

72.102 M Ft
3 szoba
100 m²
Nagycenk
Eladó téglalakás

Nagycenk

59.9 M Ft
1 + 2 szoba
54 m²
Sopron, Gólya utca
Eladó téglalakás

Sopron

46.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Győr
Eladó családi ház

Győr

125.9 M Ft
260 m²
260 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

49.5 M Ft
2 szoba
55 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

89 M Ft
4 szoba
112 m²
Dunakiliti
Eladó telek

Dunakiliti

19 M Ft
809 m²
0 m²
Győr, Belváros
Eladó téglalakás

Győr

64.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

109 M Ft
5 szoba
130 m²
Győr
Eladó telek

Győr

26.9 M Ft
800 m²
0 m²
Sopron
Eladó téglalakás

Sopron

9.9 M Ft
320 m²
Jánossomorja
Eladó családi ház

Jánossomorja

82.5 M Ft
4 szoba
102 m²
Győr
Eladó panellakás

Győr

46.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

95 M Ft
4 szoba
94 m²
Győr
Eladó téglalakás

Győr

38.99 M Ft
2 szoba
46 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Badacsonytomaj