BAM Living

Eladó családi ház
Pilisszentkereszt

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
289 000 000 Ft289 M Ft 1 301 802 Ft/m2
5 szoba
222 m²
építés éve:2009

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1500 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szőke Zoltán
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Megvételre kínálunk Budapesttől 25 km-re,Pilisszentkereszten a természetvédelmi terület mellett, egy csendes zsák utcában 1500 nm-es összközműves telekre 2009-ben épült és 2010 óta a jelenlegi tulajdonosok birtokában lévő 223 nm-es örök panorámával rendelkező körbe járható családi házat.Az ingatlan tervezésekor figyelembe vették,hogy hegyvidéki környezetbe kerül kialakításra,így jött létre ezek a remek szint eltolásos ház.Az alsó szinten két autó részére fűtött garázs,tároló.mosókonyha,külön wc és külön fürdő,gardrób szoba és 3 külön nyíló szoba.Az emeleten egy majd 30 nm-es napfényes nappali,egy 21 nm-es étkező amely mellet egy igényesen kivitelezett és felszerelt 10 nm konyha készült el,illetve egy gardrób helyiség,egy fürdő és egy wc és még egy hálószoba.A tágas nappaliból és étkezőből a pilisi dombok panorámája terül elénk,jó idő esetén a Megyeri hídig is el lehet látni.Az ingatlan fűtése kondenzációs kazánnal illetve a nappaliban lévő kandallóval megoldható,a meleg víz ellátása a 220 literes puffertartály biztosítja,az elektromos hálózat 3x25 A.A parkosított zöld kertben a locsolást egy fúrt kút látja el,a telekre került még kialakításra a kerti szerszámok részére kis ház és egy fedett kerti ki ülő.Amennyiben bármilyen kérdése van keressen bizalommal.

289000000 Ft
Érd:Szőke Zoltán +36-30-507-3286

Referencia szám: HZ076068-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

5 szobás családi házak ára Pilisszentkereszten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pilisszentkereszt m² ár
1302 e Ft
956 e Ft -36%
Ennek az ára
Pilisszentkereszt átlagár
289 M Ft m Ft
233.6 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pilisszentkereszt

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

289 M Ft
5 szoba
222 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

89.9 M Ft
3 szoba
100 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

289 M Ft
5 szoba
222 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

11.8 M Ft
1 szoba
73 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

59.8 M Ft
2 szoba
65 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

56 M Ft
2 szoba
56 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

56 M Ft
2 szoba
56 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

149.9 M Ft
7 szoba
250 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Pilisszentkereszt
Eladó családi ház

Pilisszentkereszt

56 M Ft