Astora Art House

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, 10 felett

1/1
78 000 000 Ft78 M Ft 1 659 574 Ft/m2
2 szoba
47 m²
10 felett
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 10 felett
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 555
Matulay Árpád | Laguna Ingatlan
LAGUNA Ingatlanközpont

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

14.ker. Zugló-Alsórákos részén, Vezér út-Rákos-patak közelében, emeleti, teraszos, 47 m2-es, 2 szobás, felújított lakás eladó kocsibeállóval.

Központi helyen, a Bosnyák tér, Vezér út közelében a Rákos-pataktól egy perc sétára található a lakás 2000-es években épült, kertes társasházban. 2.emeleti, netto 42 m2 lakóterület, előszoba, külön wc, zuhanyzós fürdőszoba, amerikai konyhás nappali és egy hálószobás elrendezésű hangulatos, felújított lakás 10 m2-es csendes utcára néző terasszal.

A felújítás pár éve teljes volt, műanyag nyílászárók, kombi gázkazán csere, felújított belső tér, klíma. Fiatalos, jó helyen lévő lakás ami befektetésnek is kiváló, nem egy százlakásos tömött lakóparkban...

Kellemes parkos részre néző terasz, csendes ház és szomszédok. A kertben kocsibeálló tartozik a lakáshoz. A társasház kertjében pihenő, grillező rész van kialakítva.

A Bosnyák tér, Vezér út és Szugló utca 2-2 perc sétára található így tömegközlekedése is kitűnő.

Csendes, zöld környezetű mégis központi elhelyezkedésű, igényes lakás eladó Zuglóban.

Ingatlan: eladó LAKÁS

Méret: 47 m2

Szobák: 2

Emelet: ii em.

Fűtés: kombicirkó

Melegvíz: kombicirkó

Felszerelés: bútor nélkül

Közös költség: 13300 Ft

Ár: 78000000 Ft

Érdeklődni: 200-9960, 0620-555 2290,
www.lagunaingatlan.hu

Ingatlan referenciaszám: MA-E7639-1

Munkatársunktól kérje ajánlatunk további részleteit,
alaprajzot, beosztását, további képeket, stb...

Kérjen személyreszabott ajánlatot, hogy értesíthessük
a hasonló ingatlanajánlatainkról!

Kérésére, elküldjük Önnek!

Hasonló ingatlanok: www.lagunaingatlan.hu/kereses

Személyreszabott ajánlat kérése:
www.lagunaingatlan.hu/ajanlatkeres

Keresőszavak: eladó lakás 14.kerület, eladó lakás zugló, eladó lakás alsórákos, eladó lakás vezér út, zugló eladó új lakás, eladó lakás rákospatak, , XIV. eladó lakás, XIV. ker. tégla lakás eladó, XIV. Zugló eladó lakás, Pest eladó lakás

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 14.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1660 e Ft
1498 e Ft -11%
1617 e Ft -3%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
78 M Ft m Ft
76.9 m Ft -1%
240.4 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

493 M Ft
5 szoba
285 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.2 M Ft
3 szoba
72 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

112.4 M Ft
3 szoba
76 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Erzsébet körút
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

195 M Ft
4 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

105.77 M Ft
3 szoba
69 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

131 M Ft
3 szoba
74 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

26 M Ft
1 szoba
26 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

270 M Ft
3 szoba
87 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

121.4 M Ft
3 szoba
77 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Garay tér
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

96.4 M Ft
2 szoba
58 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

94.99 M Ft
2 szoba