Avico Greentop

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület

+ 17 kép 1/20
380 000 000 Ft380 M Ft 892 019 Ft/m2
426 m²
építés éve:1939

Részletes adatok

Telekméret: 360 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 815
Dr. Vincellér Zsuzsa
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Egyedi befektetési lehetőség Zugló közkedvelt részén!

Eladó egy befejezendő, 7 lakásos épület, amely befejezett vagy szerkezetkész állapotban várja leendő tulajdonosát. Az ingatlan kiváló elhelyezkedése és fejlesztési potenciálja ideális választás akár lakáskiadásra, értékesítésre, befektetésnek, akár cégközpontként való hasznosításra.
Az épület lakóövezetben, délkeleti tájolású, szabályos téglalap alakú, sík telken helyezkedik el, amely 360 nm-es és hézagosan zártsorúan beépített közbenső telek. Kivett lakóház, udvar besorolású a tulajdoni lap szerint, természetben pince + földszint + 2 emelet elosztású épületben szintenként két-két külön bejáratú lakás kialakított.
Földszinten: egy 35 nm-es és egy 36 nm-es lakás
emelet: egy 41 nm-es és egy 42 nm-es lakás
emelet: egy 41 nm-es és egy 42 nm-es lakás
Tetőtér: egy 70 nm-es lakás, amely igény szerint két lakássá alakítható
Az épület teljes nettó alapterülete a közös területekkel együtt 425,7 nm. Sáv alapozású, fa nyílászárói egyrétegű üvegezéssel rendelkeznek. Korábban a telken egy nagyobb épület is állt, amely felépíthető, ha a tulajdonos nagyobb beépítési lehetőséget keres.
A közművek közül víz, villany és csatorna elérhető, a gáz közmű jelenleg nincs a telken.
A jelenlegi tulajdonos akár a kivitelezés befejezését is vállalja egyedi megállapodás alapján.

Jelen, szerkezetkész állapot ára: 380 M Ft

A hirdetésben szereplő képek látványtervek, amelyek segítenek elképzelni az épület végleges állapotát.
Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget! Hívjon bizalommal a további részletekért!

Dr. Vincellér Zsuzsa
06 30 815-2510

Hirdetés feltöltve: 2024. 10. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

0 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
892 e Ft
1484 e Ft 40%
1617 e Ft 45%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
380 M Ft m Ft
203.6 m Ft -87%
240.4 m Ft -58%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

54.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

62.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

106.7 M Ft
3 szoba
71 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

95 M Ft
2 szoba
77 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület