NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XIV. kerület, félemelet

+ 7 kép 1/10
53 500 000 Ft53.5 M Ft 1 486 111 Ft/m2
1 szoba
36 m²
félemelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: félemelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 792
Győri Eszter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, azonnal költözhető tégla lakás Zugló zöldövezeti részén!

Budapest XIV. kerületének egyik kedvelt, parkos részén, a Szervián utca csendes környezetében kínálunk megvételre egy 36 négyzetméteres, jó állapotú tégla lakást. Az ingatlan félemeleten helyezkedik el egy rendezett, kulturált lakóközösséggel rendelkező társasházban, barátságos, nyugodt környezetben.

A lakás praktikus elrendezésű: egy tágas szobából, ablakos konyhából, előszobából, külön mellékhelyiségből és fürdőszobából áll. A falak frissen festettek, a nyílászárók korszerű műanyag ablakokra lettek cserélve, így az ingatlan akár azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát.

A fűtést gázkonvektor biztosítja, a közös költség mindössze 13 000 Ft havonta, amely a felújítási alapot is tartalmazza. Az ingatlan 1/1 tulajdonú, tehermentes, jogilag rendezett. A lakáshoz egy körülbelül 3 négyzetméteres saját tároló is tartozik, amely praktikus lehetőséget kínál a mindennapi tárolásra.

Az elhelyezkedés kiváló: az Örs vezér tere mindössze körülbelül 10 perc alatt elérhető, ahol az M2 metró, valamint több villamos- és buszjárat biztosít gyors kapcsolatot a belváros irányába. A közelben parkok, játszóterek, iskolák, óvodák és számos bevásárlási lehetőség is megtalálható.

Az ingatlan befektetésként is kifejezetten jó választás, hiszen elhelyezkedése és adottságai miatt könnyen és gyorsan bérbe adható.

Az ingatlanhoz energetikai tanusítvány jelenleg nem áll rendelkezésre, ennek beszerzése folyamatban van.

Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Referenciaszám: M323975

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: M323975

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1486 e Ft
1528 e Ft 3%
1707 e Ft 13%
Ennek az ára
XIV. kerület átlagár
Budapest átlagár
53.5 M Ft m Ft
52.7 m Ft -2%
59.6 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIV. kerület, félemelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

102.99 M Ft
3 szoba
67 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
2 szoba
71 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

380 M Ft
360 m²
426 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

107.49 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

130.5 M Ft
3 szoba
84 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

100 M Ft
4 szoba
69 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

55 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
1 szoba
22 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba