NapForrás 20 - Buda

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 996 667 Ft/m2
2 szoba
30 m²
2. emelet
építés éve:1909

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 469
Dudok Ádám
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

*Csendes*
*Kiváló közlekedés*
*Teljeskörűen felújított*

Eladó Újlipótváros szívében egy 30m2-es, külön hálófülkés, lakberendező által megálmodott, praktikus terekkel rendelkező lakás liftes házban.

Az ingatlan teljeskörű megújuláson esett át, az alapoktól lett minőségi anyagokból újjáépítve, így gyakorlatilag minden elemében egy új lakásról beszélünk, amit még senki nem lakott ebben az állapotában.

A ház anyagi helyzete rendezett, nyugodt és csendes lakóközösség jellemzi.

A környék adottságai kiemelkedőek: Újlipótváros szívében, közel a metróhoz, Westendhez, Lehel téri csarnokhoz, de a Duna part vagy éppen a Szent István park is csak néhány perc sétára található.

Az ár bútorokat és dekorációkat nem tartalmazza, azok külün megállapodás keretében megvásárolhatóak.

Kiváló befektetés, külföldiek körében is nagyon keresett, azonnal kiadható kb. 250e Ft-ért.

Az ingatlan ügyvédi használati megosztással rendelkezik, műszakilag teljesen önálló, saját mérőórákkal felszerelt.

Az alaprajzon a "B" jelű lakás.

A lakás - 35m2 - 69,9m Ft
B lakás - 30m2 - 59,9m Ft

További információért és megtekintési időpontért keressen telefonon vagy üzenetben.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1997 e Ft
1861 e Ft -7%
1675 e Ft -19%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
90.7 m Ft 34%
88.4 m Ft 32%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

84.975 M Ft
2 szoba
50 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

64.036 M Ft
1 szoba
33 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Lomb utca 13
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142.5 M Ft
3 szoba
76 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Cserhalom utca 4
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

355 M Ft
5 szoba
117 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

139.935 M Ft
2 szoba
67 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület