Oasis Residence

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, földszint

+ 2 kép 1/5
42 900 000 Ft42.9 M Ft 1 950 000 Ft/m2
1 szoba
22 m²
földszint
építés éve:1900

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Frigyes Enikő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Modern stílusú, praktikus kialakítású garzonlakás eladó a Göncz Árpád Városközpont közvetlen közelében.

A kiváló elhelyezkedésnek köszönhetően mindössze 5 perc sétára található a metró és a szolgáltatások, ugyanakkor a lakás csendes, nyugodt környezetben helyezkedik el.

A hivatalosan 22 m²-es ingatlan magas belmagassága és kedvező fényviszonyai miatt tágas érzetet nyújt. A beépített hálógaléria optimálisan kihasználja a teret, így a lakás funkcionálisan és esztétikailag is ideális választás.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1950 e Ft
1863 e Ft -5%
1707 e Ft -14%
Ennek az ára
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
42.9 M Ft m Ft
65.8 m Ft 35%
59.6 m Ft 28%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
30 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

107.263 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület, Angyalföld
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

58.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

199.815 M Ft
4 szoba
105 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

111.34 M Ft
2 szoba
55 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

114.012 M Ft
3 szoba
52 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

104.801 M Ft
3 szoba
52 m²
XIII. kerület, Angyalföld