River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
344 600 000 Ft344.6 M Ft 4 656 757 Ft/m2
2 szoba
74 m²
földszint
építés éve:2025

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: földszint
Parkolás: Garázs
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 550
Popovné Takács Krisztina
Otthon Kulcs Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ÚJÉPÍTÉSŰ LUXUS LAKÁSOK – XII. kerületben MÁRTONHEGYEN, zöldövezeti környezetben.

A XII. kerület csendes, családi házas, zöldövezeti részén, modern építészeti környezetben kínálunk luxus lakásokat.
Letisztult építészeti megoldások, nagy üvegfelületek, privát életterek és korszerű gépészeti rendszer jellemzi az egész épületet.
A4 Lakás 74 m²
• 32 terasz
• 2 szoba
• 36 m² lakáskapcsolatos parkoló 2 autó számára
• 226 m2 kert

Letisztult, praktikus alaprajz

Természetes fényben úszó nappali–konyha–étkező
Ritkaságnak számító saját kert újépítésű környezetben
Ideális pároknak, kiscsaládosoknak vagy kertkapcsolatra vágyóknak
Két parkolóhely mélygarázsban

PRÉMIUM MŰSZAKI TARTALOM
• Monolit vasbeton szerkezet, 25 cm külső falakkal
• ALU–fa, 3 rétegű üvegezésű nyílászárók
• Motoros alumínium zsaluzia, opcionálisan szúnyoghálóval
• DAIKIN hőszivattyús rendszer: mennyezethűtés-fűtés + padlófűtés
• Helyiségenként programozható okostermosztátok (Smart Home)
• Hővisszanyerős szellőztető rendszer
• Prémium burkolatok: tömörfa parketta, kőporcelán vizes helyiségek
• Biztonságos alumínium-fa bejárati ajtók, többpontos zárral
• Videós kaputelefon, mobilos vezérléssel
• Riasztórendszer előkészítés
• Mélygarázs elektromos autótöltővel (11 kW wallbox)

KÖRNYEZET ÉS ELHELYEZKEDÉS
• A lakások rendezett, modern beépítésű, zöld és csendes környezetben találhatók.
• A közelben több természetvédelmi terület, sétaútvonal, játszótér, valamint színvonalas oktatási intézmények és szolgáltatások érhetők el.

MEGKÖZELÍTHETŐSÉG
• Budaörsi út / Hegyalja út
• bevásárlási és szolgáltatási lehetőségek
• magánorvosi rendelők

Bővebb információért és a megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
4657 e Ft
2037 e Ft -129%
1675 e Ft -178%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
344.6 M Ft m Ft
176.9 m Ft -95%
88.4 m Ft -290%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

64 M Ft
2 szoba
40 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület, Krisztinaváros, Városmajor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

700 M Ft
20 + 5 szoba
849 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

78.9 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

399 M Ft
4 szoba
165 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²