City Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 7 kép 1/10
399 000 000 Ft399 M Ft 2 418 182 Ft/m2
4 szoba
165 m²
1. emelet
építés éve:1999

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Gázkazán
Emelet: 1. emelet
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 456
Tímár Andrea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

XII. kerület legszebb és legkeresettebb, a város irányában egyedülálló panorámával rendelkező részén a Hangya utcában, gyönyörű villák, új építésű luxuslakások szomszédságában található három lakásos társasház teljes középső szintjét elfoglaló, egyszintes, elegáns térhasználattal megálmodott 3 m-es belmagassággal rendelkező kiváló adottságú lakása.
165 nm nettó lakóterületén felül tartozik hozzá két nagy méretű, összesen 55 nm alapterületű, nagyon jól használható, városi panorámás (Gellért-hegy, Erzsébet-híd, Pesti oldal mind a látkép része) irányába néző terasz.
A lakás beosztása: 74 nm-es amerikai konyhás nappali, 3 hálószoba (24nm, 23nm, 10nm), 2 fürdőszoba, külön vendégmosdó, háztartási helyiség, kamra.
Az ingatlan egyéb műszaki paraméterei: fatüzelésű kandalló, klíma, riasztó, részben padló illetve radiátoros fűtés, műanyag nyílászárók, 38-as téglából épült (hőszigetelő vakolattal), 2011-ben felújított homlokzat. Az ingatlan fekvéséből adódóan a lakás egyetlen lépcső használata nélkül megközelíthető a fedett kocsi beállókból. Minden helyisége (még a kiszolgáló területeké is) ablakkal rendelkezik, tekintve, hogy a lakás elfoglalja az épület teljes első emeletét. Az 1440 nm-es gyönyörűen parkosított, öntözőrendszerrel is ellátott kert kitűnően használható, különös gonddal ápolt növényekkel, formára nyírt örökzöldekkel rendelkezik. A lakáshoz 2 autó számára kialakított fedett gépkocsi beálló (+12,5 M Ft/db) és egy 10 nm-es tároló helyiség (+10 M Ft) is tartozik, amelyek a vételáron felül megvásárolandók.
Egyedülálló lehetőség! Remek alaprajzi adottságokkal rendelkező, egyszintes, nagy méretű, városi panorámás lakás a kerület legszebb utcájában!

Hirdetés feltöltve: 2024. 07. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

4 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2418 e Ft
2445 e Ft 1%
1757 e Ft -38%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
282.8 m Ft -41%
183.6 m Ft -117%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

291.925 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

371.923 M Ft
5 szoba
122 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

216.635 M Ft
3 szoba
128 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

403.914 M Ft
4 szoba
140 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

41.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
VII. kerület