Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 3. emelet

+ 14 kép 1/17
117 000 000 Ft117 M Ft 2 127 273 Ft/m2
1 + 2 szoba
55 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Egyéb
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 331
Gyimesi Péter
Turbo360 Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

PANORÁMÁS HANGULAT BUDÁN! Városmajor szomszédságában, belső kétszintes, napfényes lakás ELADÓ!
Eladó a XII. kerület közkedvelt részén, Krisztinaváros szívében, a Városmajor mellett, egy 3. emeleti, belső kétszintes, 1+2 félszobás, keleti fekvésű, rendkívül világos lakás!
Az ingatlan otthonos, jó elosztású: tágas nappali, konyha, külön WC és fürdő, valamint két hálószoba és gardrób várja új lakóit. A lakás kiváló műszaki állapotban van, cirkófűtés és klíma gondoskodik az évszakokban a kényelemről. A fűtés átalánya mindössze 9.000 Ft, a közös költség (20 - 22.000 Ft) tartalmazza a vízdíjat is!
Az épület mindössze kilenclakásos, barátságos, összetartó lakóközösséggel. A lakás a ház legfelső, 3. emeletén helyezkedik el, így zavartalan nyugalmat és kiváló fényviszonyokat biztosít lakóinak.
? Lokáció? Verhetetlen!
Metró, villamos, buszok – minden elérhető 5 percen belül!
Belváros autóval kb. 15 perc.
Bevásárlás, iskola, óvoda, gyógyszertár, sportpálya, éttermek, színház, park: minden gyalogtávra!
A tökéletes otthon fiatal pároknak, kisgyermekes családoknak vagy befektetőknek – akár kiadásra is azonnal alkalmas!
Az alaprajz tájékoztató jellegű.
Ne hagyd ki ezt a ritka lehetőséget Buda egyik legjobb részén!
? Hívj most, és nézd meg személyesen, mielőtt más lecsap rá!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2127 e Ft
2170 e Ft 2%
1706 e Ft -25%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
117 M Ft m Ft
182.7 m Ft 36%
131.3 m Ft 11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

383.914 M Ft
4 + 2 szoba
140 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

203 M Ft
3 szoba
72 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

295.287 M Ft
1 + 2 szoba
166 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

77.7 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

229.74 M Ft
4 szoba
96 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.97 M Ft
1 szoba
34 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

330.645 M Ft
5 szoba
110 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.13 M Ft
1 szoba
35 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

219.13 M Ft
3 szoba
128 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

143.535 M Ft
3 szoba
67 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

278.16 M Ft
4 szoba
169 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

399 M Ft
4 szoba
165 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület