Seven Pearl

Eladó téglalakás
Budapest, XII. kerület, 1. emelet

+ 12 kép 1/15
120 000 000 Ft120 M Ft 2 264 151 Ft/m2
3 szoba
53 m²
1. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Tóth Barnabás
Duna House Óbuda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Világos, erkélyes otthon a 12. kerület kedvelt részén, parkosított telken!

Eladó a 12. kerület egyik legkedveltebb, csendes, zöldövezeti utcájában, a Zsibói utcában egy első emeleti, 3 különnyíló szobás, erkélyes lakás, amely ideális választás családoknak vagy azoknak, akik tágas, világos otthont keresnek nyugodt környezetben.

Főbb jellemzők:
Alaprajz: három különnyíló szoba, praktikus elrendezés
Fényviszonyok: nagy ablakok, kedvező tájolás, egész nap világos, napfényes terek

Állapot: jó állapotú lakás, rendezett, gondozott társasházban
Környezet: parkosított telek, csendes, családbarát hangulat, közelben játszóterek, sok zöld

Lokáció és infrastruktúra:
A lakás elhelyezkedése kiváló: minden, ami a mindennapi kényelmet szolgálja, néhány perc alatt elérhető.
Több iskola és óvoda, köztük nemzetközi intézmények is
Bevásárlási lehetőségek, gyógyszertár, szolgáltatások a közelben
Jó tömegközlekedés – könnyen elérhető a városközpont

Miért különleges?
Ez az ingatlan ritka lehetőség, hiszen ötvözi a zöldövezeti nyugalmat és a városi kényelem közelségét. A világos, erkélyes terek miatt igazi otthonos érzetet ad, ideális választás családoknak vagy akár hosszú távú befektetésnek is.

Jöjjön el, nézze meg személyesen, és tapasztalja meg a hely varázsát!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2264 e Ft
2132 e Ft -6%
1694 e Ft -34%
Ennek az ára
XII. kerület átlagár
Budapest átlagár
120 M Ft m Ft
181.6 m Ft 34%
132.3 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XII. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

277 M Ft
3 szoba
98 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.9 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

359.923 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
74 m²
XII. kerület, Németvölgy, Fodor utca
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

47.8 M Ft
1 szoba
31 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

299 M Ft
3 szoba
91 m²
XII. kerület, Széchenyihegy, Ágnes köz
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

475 M Ft
5 szoba
185 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

650 M Ft
3 szoba
120 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
93 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

96.9 M Ft
2 + 1 szoba
82 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

93 M Ft
2 szoba
53 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület