River Life

Eladó téglalakás
Budapest, XI. kerület, földszint

+ 10 kép 1/13
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 012 162 Ft/m2
2 szoba
74 m²
földszint
építés éve:1927

Részletes adatok

Telekméret: 474 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
dr. Tusnádi Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

KERTKAPCSOLATOS 2 SZOBÁS LAKÁS ELADÓ KELENFÖLDÖN 1 DB PARKOLÓHELLYEL

Eladóvá vált egy:

- 74 nm-es,
- kertkapcsolatos,
- 2 szobás,
- klímás,
- felújítandó

lakás Kelenföldön. A lakás egy 3 lakásos ház földszintjén helyezkedik el. Gáz cirkó fűtéses, a kazán néhány éves, lapradiátorok a hőleadók. A lakás villamoshálózata részben felújított. Egy modernizálás során egy nappali + 2 hálós, vagy 2 db 1 szobás garzon lakás is kialakítható. A kertben 1 gépkocsi számára van parkolási lehetőség.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az ingatlan egy csendes mellékutcában található, buszmegálló 100 méteren belül van a Tétényi úton. Az ár irányár, alkuképes.

Iá.: 74,9 M Ft.

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1012 e Ft
2044 e Ft 50%
1690 e Ft 40%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
282.6 m Ft 73%
88.7 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

339 M Ft
4 szoba
119 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

87.5 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.212 M Ft
3 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

228.66 M Ft
5 szoba
131 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

98.058 M Ft
3 szoba
64 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Buda XI. ker. Gellérthegy
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület