Metrodom

Eladó sorház
Budapest, XVI. kerület

+ 17 kép 1/20
189 000 000 Ft189 M Ft 1 145 455 Ft/m2
5 szoba
165 m²
építés éve:2014

Részletes adatok

Telekméret: 500 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: A+++

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Csikesz Csaba
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó sorház leírása

Az ingatlan bemutató videóanyaggal rendelkezik, kérésére szívesen elküldöm a linket…

Eladásra kínálok Mátyásföld-Petőfikert csendes, zöld részén, egy cka. 500 nm-es saját telken található,
zárt sorú beépítésben épült szélső elhelyezkedésű, belső két szintes, 165,5 nm hasznos alapterületű,
jó állapotú, 2014-ben épült házat, 5 szobás, amerikai konyhás, két fürdőszobás elosztásban,
számos extrával ellátva…

•Elektromos kertkapu
•Privát, intim, parkosított kertkialakítás
•30 nm-es, 2 állásos, garázs
•5 nm-es kerti tároló
•30 nm. fedett terasz
•17 nm. fedett erkély
•2 rétegű, műanyag nyílászárók, alumínium redőnyökkel, szúnyoghálóval…
•3 x 25 A. elektromos rendszer, teraszon jakuzzi bekötési kiállással
•Kombi cirkó gázkazán, radiátoros hőleadókkal
•4 db hűtő-fűtő klíma
•Fúrt kút, öntöző és csepegtető rendszer
•Kialakított parkosított kert, ROBOT FŰNYÍRÓVAL…
•2,5 m. X 7 m-es fedett, fűthető, 1,5 méter mély fóliázott medence, kialakított hőszivattyús fűtési rendszerrel
•4K-s külső kamerarendszer
•Jelenleg 5 kw-os, de 8 kw-ig bővíthető napelemrendszer
•Napkollektor rendszer, 800 literes puffertartállyal
•DNY-i tájolás

Sorolhatnám még az érveket, de jöjjön és válasszon Ön érveket magának,
hogy miért lesz ez az ingatlan, az új Otthona!

Ezt a házat érdemes megtekintenie!
Hívjon, mert könnyen lemarad!

Ez az ingatlan a "Felező csomag" megbízási portfólióhoz tartozik. Részletek az Otthon Centrum weboldalán.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás sorházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli sorházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1145 e Ft
544 e Ft -110%
1113 e Ft -3%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
189 M Ft m Ft
96.5 m Ft -96%
170 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
III. kerület, Békásmegyer, Víziorgona utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

114 M Ft
3 szoba
60 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.999 M Ft
2 szoba
31 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Jász utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

91.5 M Ft
2 szoba
47 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
IV. kerület, Újpest, Deák Ferenc utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
59 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

155 M Ft
4 szoba
108 m²
XIV. kerület, Alsórákos, Mirtusz utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

82.9 M Ft
3 + 1 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

129.9 M Ft
2 szoba
86 m²
XVI. kerület
Eladó sorház

Budapest, XVI. kerület

33.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Baross utca
Eladó családi ház