Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

+ 4 kép 1/7
52 900 000 Ft52.9 M Ft 1 150 000 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
1. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 886
Tecnocasa - Cercatore del Nido Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó egy jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás lakás Csepelen az Árpád utcában.

Az ingatlan első emeleti, távfűtéses, fenntartása kedvező és kiszámítható. A lakás műszaki állapota rendezett: a villanyvezetékek cseréje az elmúlt 5 éven belül megtörtént, így biztonságos és korszerű elektromos hálózattal rendelkezik. A nyílászárók műanyagra lettek cserélve.

A társasház karbantartott, a lakóközösség csendes és rendezett, így ideális választás mind saját otthonnak, mind befektetésnek.

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben minden fontos szolgáltatás megtalálható, beleértve élelmiszerboltokat, gyógyszertárat, oktatási intézményeket és egészségügyi ellátást. A közlekedés szintén kedvező, a közelben több buszjárat (pl. 35-ös, 36-os, 148-as) is elérhető, valamint a Csepeli HÉV, amellyel gyorsan és kényelmesen bejuthatunk a belvárosba.

Az ingatlan hitelre is megvásárolható, díjmentes bank-független hiteltanácsadásért, további kérdés-, valamint megtekintési szándék esetén, keresse irodánkat bizalommal!

További információért vagy megtekintési szándék esetén keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1150 e Ft
1119 e Ft -3%
1346 e Ft 15%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
52.9 M Ft m Ft
56 m Ft 6%
64.9 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

16.7 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

87.9 M Ft
3 szoba
54 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
42 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.5 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

67.9 M Ft
2 szoba
55 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
51 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

51.9 M Ft
2 szoba
46 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

62.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás