Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, XXI. kerület, 5. emelet

+ 15 kép 1/18
51 900 000 Ft51.9 M Ft 1 128 261 Ft/m2
2 szoba
46 m²
5. emelet
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 5. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímával, biztonsági bejárati ajtóval, riasztórendszerrel, jó tömegközlekedési és bevásárlási lehetőségekkel ELADÓ!

Az ingatlan áll két szobából, előszobából, konyhából, gardróbból és fürdő+WC-ből. A lakás elrendezése kiváló, teljesen körbejárható, így a fürdő is mindkét szobából külön elérhető. A lakóhelyiségek nagy ablakokkal ellátottak, jók a fényviszonyok, a fürdőszoba és az ablakos konyha szellőzővel ellátottak. A többrétegű műanyag ablakok redőnnyel felszereltek, a vezetékek, burkolatok és a beltéri ajtók is felújításra szorulnak, a villanyvezetékek vésés nélkül cserélhetőek.

Az épületbe két külön kapun, a lakásokhoz két külön lifttel juthatunk el, minden emelet két szárnyra oszlik és zárható ajtókkal vannak elválasztva egymástól, ráadásul a szintek szemétledobóval is felszereltek. A parkolás a ház mellett a lakóknak kialakított parkolóban lehetséges.

A ház rendezett, az elmúlt 5 évben akadálymentesítették a lépcsőházat, felújításra kerültek a liftek, linóleum padlóburkolatot kaptak a folyosók, új nyílászárókat és kapukat szereltek be valamint a fűtéskorszerűsítés is megtörtént, a távfűtés elszámolása már egyedi mérő alapján történik.

A közelben Spar, Aldi, élelmiszerboltok, gyógyszertár stb. megtalálhatóak, a tömegközlekedés kiváló, a közelből indul a H7-es HÉV, és a 138, 151, 159, 35, 38, 38A, 238, 278, 36, 938, 979, 71, 148, 179 buszjáratok is.

További kérdések esetén kérem hívjon telefonon, vagy küldjön üzenetet!
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: LK046687

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XXI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1128 e Ft
1102 e Ft -2%
1348 e Ft 16%
Ennek az ára
XXI. kerület átlagár
Budapest átlagár
51.9 M Ft m Ft
55.9 m Ft 7%
64.8 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XXI. kerület, 5. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

61.22 M Ft
2 szoba
40 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

152 M Ft
3 szoba
82 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

180 M Ft
8 szoba
230 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

42.5 M Ft
2 szoba
44 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
47 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
55 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
106 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

79 M Ft
3 szoba
51 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

18 M Ft
1 + 2 szoba
52 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás