Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, X. kerület, 10. emelet

+ 10 kép 1/13
64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 298 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
10. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 554
Molnár Gergely
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

X. kerület közkedvelt, családias részén, Újhegy zöldövezeti környezetében kínálunk megvételre egy napfényes, 2 szobás, erkélyes panellakást, amelyből gyönyörű panoráma nyílik a Budai-hegyekre. Az ingatlan egy panelprogramban részt vett, rendezett társasházban helyezkedik el, ahol a legutóbbi felújítás során a teljes tetőszerkezet korszerűsítése is megtörtént, így a ház műszaki állapota is kiváló alapot biztosít a nyugodt mindennapokhoz.

A tulajdoni lap alapján 50 négyzetméteres lakás déli fekvésének köszönhetően egész nap világos és barátságos hangulatú. A nappaliból, valamint az egyik szobához kapcsolódó erkélyről is szép, nyitott kilátás tárul elénk a Budai-hegyek irányába, ami igazán különleges atmoszférát ad az otthonnak. A természetes fény és a kellemes panoráma együtt teszik igazán élhetővé ezt a lakást.

Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, tehermentes háttérrel rendelkezik, a társasház lakóközössége pedig rendezett, összetartó és megbízható. A közös képviselettel a lakók elégedettek, a ház rendelkezik megtakarítással és folyamatosan karbantartott. A havi fenntartási költségek kedvezőek: a távfűtés radiátoros rendszerű, fix havi 10.000 forintos költséggel működik, míg a 19.557 forintos közös költség magában foglalja a lépcsőház és a lift karbantartását, a szemétszállítást, valamint a felújítási alapot is.

A környék egyik legnagyobb előnye a nyugodt, biztonságos és zöld környezet. Az Újhegyi sétány, gyógyszertárak, üzletek, játszóterek, iskolák és minden fontos szolgáltatás rövid sétatávolságon belül elérhető, így a mindennapi élet kényelmesen és praktikusan szervezhető. A ház előtt a parkolás teljesen ingyenes, és szabad helyet is könnyedén találunk, ami ma már igazi értéknek számít Budapesten.

Ez az ingatlan ideális választás lehet fiatal pároknak, egyedülállóknak vagy akár első otthonukat keresők számára is, akik fontosnak tartják a biztonságos, nyugodt lakókörnyezetet, a jó közösséget és a kellemes, otthonos atmoszférát. Egy olyan lakás, ahol valóban jó érzés hazaérkezni.

Ha felkeltette érdeklődését, keressen bátran a megadott telefonszámon!

Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre!

Referenciaszám: M329582

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
X. kerület m² ár
Budapest m² ár
1298 e Ft
1179 e Ft -10%
1279 e Ft -1%
Ennek az ára
X. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
66.5 m Ft 2%
71.5 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, X. kerület, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XXI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXI. kerület

75.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78 M Ft
2 szoba
49 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
88 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

72 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

65.49 M Ft
3 szoba
68 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

48 M Ft
1 szoba
30 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

62.9 M Ft
2 szoba
42 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

129.99 M Ft
3 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

66.3 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft