Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, 10 felett

+ 8 kép 1/11
74 900 000 Ft74.9 M Ft 1 387 037 Ft/m2
2 szoba
54 m²
10 felett
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10 felett
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 444
Balázs István Jácint
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Panorámás lakás eladó a Corvin negyed közelében örök kilátással a Gellért-hegyre!

Budapest VIII. kerületében, a Corvin negyed közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy 13. emeleti, 54 m²-es, 2 szobás, 8 m²-es loggiával rendelkező, örökpanorámás, rendkívül világos és jó állapotú lakást.

A lakás egyik legnagyobb értéke a lélegzetelállító panoráma a Gellért-hegyre, amely ebben a városrészben igazi ritkaságnak számít.

Társasház:

Az épület az elmúlt években folyamatos korszerűsítésen és karbantartáson esett át:

- 3 db felújított lift
- Rendezett, tiszta lépcsőház
- Jó lakóközösség, stabil működés

A lakás elrendezése (54 m² + 8,19 m² loggia)

Praktikus, jól átgondolt alaprajz:

- Előszoba: 4,96 m²
- Tágas, ablakos konyha: 7,82 m²
- Nappali: 18 m² innen nyílik a 8,19 m²-es erkély
- Hálószoba: 12 m²
- Fürdőszoba: 3,37 m²
- Külön WC: 0,88 m²
- Folyosó gardróbbal: 3 m²

A szobák déli fekvésűek, a konyha nyugati tájolású, így a lakás egész nap világos, napfényes.

Műszaki állapot

- A lakás 4-5 évvel ezelőtt, három ütemben teljes körű felújításon esett át:
- Nyílászárók cseréje
- Villanyvezetékek cseréje
- Teljes gépesítés (mosógép, mosogatógép, klíma)

A lakás bútorozott, a berendezés a vételár részét képezi így akár azonnal költözhető vagy kiadható.

Fenntartási költségek:

- Közös költség: 13.000 Ft / hó
- Fűtés: távfűtés
- Teljes rezsi: fogyasztás alapján kb. 40.000 Ft / hó

Közlekedés

Kiváló infrastruktúra és közlekedés:

- 72-es és 83-as troli
- 9-es busz
- 4/6-os villamos
- 3-as metró Corvin-negyed és Klinikák megálló

Környék:

- A Corvin negyed közelsége miatt minden néhány percen belül elérhető:
- Éttermek, kávézók, üzletek, szolgáltatások közel 100 egység
- Egyetemek: Semmelweis Egyetem, Pázmány Péter Katolikus Egyetem, Nemzeti Közszolgálati Egyetem
- A megújult Orczy-kert kiváló kikapcsolódási lehetőséggel

Ez a lakás ideális választás saját otthonnak vagy befektetésnek egyaránt panorámája, elhelyezkedése és állapota miatt kiemelkedő lehetőség a piacon.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban segítségére tudok lenni.
Amennyiben telefonon nem ér el, kérem küldjön érdeklődő üzenetet.
Szükség esetén román nyelven is tudok segíteni

Referencia szám: LK028548

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1387 e Ft
1335 e Ft -4%
1279 e Ft -8%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
74.9 M Ft m Ft
76.8 m Ft 3%
71.5 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 10 felett

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

114 M Ft
3 szoba
68 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

78.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

100 M Ft
2 szoba
59 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

319 M Ft
3 szoba
114 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
3 szoba
91 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás