Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

78 900 000 Ft78.9 M Ft 1 578 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
4. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 788
Central Home Bokréta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Kiváló elhelyezkedésű lakás eladó a Tömő utcában, a Corvin Negyedtől mindössze 1 perc sétára, az Innovációs Centerrel szemben.
A lakás egy liftes ház 4. emeletén található, utcai kilátással és erkéllyel.
A 3-as metró pár perc sétával elérhető, a közelben egyetemek, boltok, éttermek és szolgáltatások.
Kiváló közlekedés és dinamikusan fejlődő környék, ideális választás befektetésre vagy saját otthonnak.

Hirdetés feltöltve: 2025. 10. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1578 e Ft
1442 e Ft -9%
1279 e Ft -23%
Ennek az ára
VIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
78.9 M Ft m Ft
73.7 m Ft -7%
71.5 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VIII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
159 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Király utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

153.9 M Ft
2 szoba
73 m²
VIII. kerület, Szigony utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
52 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Teréz körút
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

126 M Ft
3 szoba
77 m²
VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

84.99 M Ft
4 szoba
66 m²
III. kerület, Ürömhegy, Budapest III. kerület - Ürömhegy
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

179.9 M Ft
3 szoba
100 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
26 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás