Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
116 000 000 Ft116 M Ft 1 841 270 Ft/m2
3 szoba
63 m²
1. emelet
építés éve:2019

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Varga László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

ELADÓ XIII. kerület, Angyalföld kitűnő közlekedési és szolgáltatói infrastruktúrával ellátott 2019-s kivitelezésű, háromszobás 63 nm-s, 16 nm erkélyes, télikertes, dupla fürdőszobás családias otthon.
A nappali-étkezője légkondicionált, minden szoba és helységei ablakkal és elektromos redőnnyel redőnnyel ellátott !

Az igényes otthon belső kivitelezésekor, további extrákkal emelték a lakás minőségi életérzését.
Fürdőszobái zuhanyzós és fürdőkádas igényes kivitelezésűek, toalettel ellátottak !

Az otthon melegéről, házközponti fűtés gondoskodik, egyedi méréssel a kellemes hőérzet érdekében.

Külső nyílászárói modern hő-hangszigetelt bukó-nyíló műanyag szerkezetűek és az erkélyre a nappali-étkező, valamint a szobáiból is kiléphetünk, belsőkertes D-K tájolású kitekintéssel.

A vételár részét képezi a beépített bútorzat, nagyméretű gardrób szekrények, prémium minőségű konyhai bútorzat gépészettel együtt.
További bútorzat külön megegyezés tárgyát képezi. ( igény szerint valamennyi bútor )

A társasház rendelkezik saját, zárt, belső folyamatosan gondozott kertel, gyermekeknek játszótérrel.

A lakás közös költsége 39.000. forint, következőket tartalmazza :
-felújítást képező alap
-Fűtés álltalány
-Meleg víz felfűtési díj
-lift karbantartás
-közösséget érintő közüzemi szolgáltatások
-kamerarendszer
-biztosítás
-takarítás
-kertgondozás
-szemétszállítási díjat
-közös képviseleti díj

Opcionálisan vásárolható teremgarázs beálló, amely 5.8 millió forint.
A parkolás közterületen díjfizetős övezet !

További információkért várom megtisztelő hívásukat.

Természetesen hitel ügyintézéssel, jogi tanácsadással, biztosítással állunk rendelkezésre ügyfeleink részére!

( Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül )

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Angyalföld m² ár
XIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1841 e Ft
1813 e Ft -2%
1792 e Ft -3%
1694 e Ft -9%
Ennek az ára
Angyalföld átlagár
XIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
116 M Ft m Ft
125.4 m Ft 7%
131.3 m Ft 12%
132.3 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

146.496 M Ft
4 szoba
80 m²
XV. kerület, Rákospalota
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

139.9 M Ft
7 szoba
223 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127.12 M Ft
3 szoba
81 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

21.95 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Szent István körút
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

290 M Ft
4 szoba
128 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Népfürdő utca 47
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.22 M Ft
3 szoba
81 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

59.9 M Ft
2 szoba
56 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

259.35 M Ft
4 szoba
163 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
29 m²
XIV. kerület, Nagyzugló, Fogarasi út 60
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

64.99 M Ft
2 szoba
65 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Dévai utca