Astora Olive Club House

Eladó téglalakás
Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
319 000 000 Ft319 M Ft 2 798 246 Ft/m2
3 szoba
114 m²
1. emelet
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 1. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 393
Acro-Kardos KFT.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

Van egy pillanat, amikor az ember belép egy lakásba, és tudja: megérkezett.
Ez a pillanat vár Önre Budapest szívében, a VI. kerületben, a Zichy Jenő utca és a Bajcsy-Zsilinszky út sarkán álló épületben.

A hatvanas években épült tégla társasház első emeletén található ez a 114 nm-es, teljeskörűen újragondolt luxuslakás, amelyet szó szerint az alapokig visszabontottak, majd a mai kor igényeihez mérten, kompromisszumok nélkül építettek újjá. Új víz- és elektromos hálózat, korszerű szigetelés, megerősített aljzat – itt minden a hosszú távú kényelemről szól.

A lakás egyedi, háromszög formájából született meg az a különlegesen tágas és világos elrendezés, amely ritkaság a belvárosban. A 4 méteres belmagasság tovább fokozza a térérzetet, miközben a nyugati tájolású ablakokon keresztül egész délután áramlik a napfény a lakásban.

Az amerikai konyhás nappali a lakás szíve: nagyvonalú, mégis letisztult. Az egyedileg tervezett konyhapult színes kőburkolatot kapott, amely visszaköszön a nappali TV-falának oszlopán is – finom, modern luxus, hivalkodás nélkül.
Ez a letisztult tér tökéletes helyszíne baráti estéknek, családi vacsoráknak vagy egy kellemes pohár bornak egy hosszú nap végén.

Három hálószoba áll rendelkezésre, amelyek közül az egyik saját fürdőszobával rendelkezik. Ezen felül található még egy különálló, kádas és zuhanyzós fürdőszoba, valamint egy külön WC is. Az egyik hálószobában egy elegánds üveggel elválasztott beépített gardrób kapott helyet, de a lakásban található egy külön gardróbszoba is.
Egy szoba néz a csendes belső udvarra.
A nappali és a másik két háló nagy ablakos utcafronti kilátással rendelkezik.

Nappaliból nyílik a 9 nm-es erkély, amely egy reggeli kávézásra vagy délutáni, napozásra nyújt lehetőséget, miközben a Bazilika látványa is elénk tárul.

A lakás kényelmét tovább emeli a központi klímarendszer, a fürdőszobákban külön állítható padlófűtés, a mennyezetbe épített, telefonról is vezérelhető hangtechnika amely diszkréten simul bele a térbe. Korszerű nyílászárók gondoskodnak a nyugalomról és a megfelelő hang és hőszigetelésről.

Elhelyezkedése páratlan: pár perc sétával elérhető a Bazilika, a Deák tér, a Vörösmarty tér, az Opera, a Parlament és az Andrássy út is.
Az Arany János utcai metrómegálló pár lépés, buszok, trolik több irányba közlekednek, a 4-6-os villamos pedig mindössze 10 perc sétára található. Itt valóban nincs szükség autóra – bár utcai parkolás fizetős formában elérhető.

Ez a lakás azoknak szól, akik szeretik a kényelmet, az elegáns de visszafogott stílust, akik értékelik az egyediséget és a belvárosi élet pezsgését, miközben otthonukban nyugalomra vágynak.

A megtekintés rugalmas,
várom hívását bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17.

3 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Belső Terézváros m² ár
VI. kerület m² ár
Budapest m² ár
2798 e Ft
1938 e Ft -44%
1829 e Ft -53%
1694 e Ft -65%
Ennek az ára
Belső Terézváros átlagár
VI. kerület átlagár
Budapest átlagár
319 M Ft m Ft
166.4 m Ft -92%
161.6 m Ft -97%
132.3 m Ft -141%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VI. kerület, Belső Terézváros, Zichy Jenő utca, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Szondi utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

130 M Ft
2 + 1 szoba
99 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
41 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

115.9 M Ft
9 szoba
235 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

315 M Ft
4 szoba
143 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

125.724 M Ft
3 szoba
77 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

325 M Ft
7 szoba
300 m²
XXII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXII. kerület

220 M Ft
10 szoba
370 m²
VI. kerület, Belső Terézváros, Teréz körúton
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

150 M Ft
3 szoba
105 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

199 M Ft
4 szoba
195 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

152 M Ft
3 szoba
103 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

74 M Ft
3 szoba
51 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Podmaniczky utca
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

260 M Ft
3 szoba
117 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

115.385 M Ft
2 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

97 M Ft